BAŞAK BURCUNDA YENİ AY
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

BAŞAK BURCUNDA YENİ AY

Elya · 2020. Eylül 15. · 1281 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 17 Eylül’ de Türkiye saati ile öğlen 14:00’ da Başak burcunun 25. derecesinde Yeni ay döngüsü gerçekleşecektir. Başak burcunun yönetici gezegeni Merkür de Terazi burcuna yerleşmiş durumda olacaktır.

Terazi burcu da Başak burcu gibi değişken bir ruh haline sahip olduğu için ruh halimizde zaman zaman iniş ve çıkışlar olabilir ama bu durum çoğunlukla ılımlı ve pozitif yönlerden yana olacaktır. Özellikle Başak, Balık, Yay ve İkizler burçları da bu döngüden daha fazla etkilenecek burçlardır. Başak burcunda gerçekleşeceğinden dolayı bizi en fazla ilgilendiren Başak burçlarında 13 ile 21 Eylül arasında doğmuş olanlar daha fazla etkileneceklerdir.

Başak burcu Toprak elementinin en değişken burcu olduğundan dolayı bu Yeni ay döngüsünde bizler en fazla ev, iş, yeni atılımlar, sağlık, hijyen, beslenme alışkanlıklarımız, rutin günlük işerimizde değişiklikler ön planda olacaktır. Yeni sayfalar açılırken hayatımızda sanki kötü şeyler oluyor gibi düşünsek de ilerleyen günlerde aslında bu değişime ne kadar da ihtiyacımızın olduğunun farkına varacağız.

Başak burcu çok detaycı bir yapıya sahip olduğu için hayatımızı iyi ya da kötü nelerin bizleri etkilediğini çok detaylı şekilde analiz edip, zaman zaman kendimizi de eleştirerek, ne gibi değişiklikler yapmamız gerektiği ya da hangi konuları, olayları ve kişileri hayatımızda tutup ya da bırakmamız gerektiği konusunda epeyce zihnimizi yoracağız. Bu döngü bizler için tamamen bir arınma ve rahatlama dönemidir.

Yeni ay'ın Burçlar Üzerindeki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; yaşanacak Yeni ay döngüsü 6. evimizde gerçekleşecektir. Bu döngü ikili ilişkilerimizi derinden etkileyecektir. İlişkimizde kararsız kaldığımız konular varsa bu konulara karşı daha cesaretli olup, net kararlar alabiliriz. Hukuki işlerde, evraklarda, toplumsal konularda hak arayışında olabiliriz. İş ve kariyer alanımızda çok güçlü radikal kararlar alabiliriz ve yol ayrımları bile yaşayabiliriz. Bize hiçbir şey vermeyen, hayata dair bir şey ifade etmeyen tüm konuları hayatımızdan çıkarmaya başlayacağız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; Yeni ay döngüsü 5. evimizde gerçekleşecektir. Şimdiye kadar gözümüzden kaçmış, ertelediğimiz, bilerek görmezden geldiğimiz tüm konulara yeni düzenlemeler yapabiliriz. Toprak elementin de gerçekleşecek olan Yeni ay güven arayışı barındıran bir döngüdür. Günlük hayatımızda neler olup biteceğini düşünerek endişe duyabiliriz. Bu endişeden kurtulmak için yeni düzenlemeler yapmamız gerekecektir. Aşk hayatımızdaki belirsizlikler de ortadan kalkacaktır. Bitmesi gereken ilişkiler bitecektir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; 4. evimizde yaşanacak bu döngü de ticari konularda yeni düzenlemeler yapabiliriz. Özellikle iş yeri sahibi olan İkizler bu döngü de daha temkinli ve doğru analizler yaparak yoluna devam etmelidir. Yeni bir işe başlamak isteyenler için uygun bir dönemdir. Herhangi bir rahatsızlığımız varsa yeni bir tedaviye başlayabiliriz. Uzun vadeli alışkanlıklarımızdan kurtulmak için de harekete geçebiliriz. Gelecek hedeflerimizde kalıcı değişimlere adım atabiliriz. Meslekle ilgili konularda yükselmeler söz konusu olacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; Başak Yeni ayı 3. evimizde gerçekleşeceği için özellikle aşk hayatımızda çok güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Yalnız olan Yengeçler yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Bu kişi uzun süredir hayatımızda yarım kalmış bazı olumsuz konuları çözümlemek için bize büyük destek verecektir. Çocuklarımızla ilgili konularda da destekleyen, keyif veren gelişmeler gündemde olacaktır. Parasal konularda güçlü bir etkiye sahip olacağız. Alım satım işlerimizde kazançlar elde edebiliriz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar 2. evimizde yaşanacak Yeni ay döngüsünde özellikle aile içi konular, aile bireylerinin sorunlarına çözümler bulmak, üretmek gibi gelişmeler ortaya çıkabilir. İş ile ilgili seyahatler, iş birliği, sözleşmeler, anlaşmalar söz konusu olabilir. Bu döngü özellikle kardeşleri, anne ve babaları yakından ilgilendirmektedir. İş alanımızda da aileden bazı kişilerle de yeni projelere adımlar atabiliriz. Nasıl daha fazla para kazanabiliriz diye düşünerek uzun vadeli planlar yapabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; Yeni ay 1. evimizde gerçekleşecektir. Toprak elementinde yaşanacak bu döngü en fazla bizleri olumlu yönde etkileyecektir. İkili ilişkilerde, kariyerimizde, işimizde yeni atılımlar yapabiliriz. Sağlam ilişkiler kurmak isteyebiliriz. Aniden gelişen olaylar karşısında çok net kararlar alabiliriz. Bizim ve ailemizin bazı bireylerin hayatı ile yeni düzenlemeler yapabiliriz. Kişisel yeteneklerimizi geliştirmek için bazı kurslara başlayabiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; 12. evimizde yeni ay döngüsü yaşanacaktır. İç dünyamıza dönmek, yoğun iş tempomuzdan biraz uzaklaşmak, şifa bulmak adına arınma çalışmaları yapmak isteyebiliriz. Bu durum bizi oldukça rahatlatacaktır çünkü uzun süredir kendimize hiç yeteri kadar vakit ayırmamıştık. Yeni ay döngüsü bize dinginlik, huzur ve keyif getirecektir. Finansal konularda da kazanç sağlayacağımız yeni adımlar atabiliriz. Beslenme düzenimize de yeni düzenlemeler yapmalıyız.

AKREP

Sevgili Akrepler; 11. evimizde yaşanacak Yeni ay döngüsü bizleri en fazla finansal konulara derinden etkileyecektir. Olumlu etkiler alacağımız bu döngü de işimizde, nafaka, tazminat, alacak verecek gibi konularımızda şans bizden yana olacaktır. Yeni işe başlamak isteyenler güzel, yaşam kalitemizi üst seviyeye taşıyacak işler bulabiliriz, hızlı ve olumlu görüşmeler yapabiliriz. Aşk hayatımızda ise uzun süredir istediğimiz düzeni yapabileceğiz. İlişkimizi farklı bir boyuta taşıyacak enerjiye sahip olacağız.

YAY

Sevgili Yaylar; 10. evimizde gerçekleşecek olan bu döngü burçlar arasında en fazla etkilenen burçlardanız. Finansal, iş, ev gibi konularda büyük değişimler yaşayabiliriz. Bizler aslında bu değişimlere hiçbir şekilde hazır olmadığımızı düşünürken böyle bir sürece girmek bizleri biraz heyecanlandırabilir, korkuya ve endişeye kapılabiliriz. Bunlara hiç gerek yoktur çünkü evren uzun süredir eklenen bu değişimi bize sunarken, hayatımızı da garanti altına almıştır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; Yeni ay döngüsü 9. evimizde yaşanırken yarım kalmış işlerimiz, ertelenen bazı önemli Hukuki işler gündeme gelecektir. Hayatımızı önemli ölçüde etkileyen konularla ilgili yakınlarımızdan büyük destekler alabiliriz. Hayatımızın her alanında yarım kalmış işlerimizi, eğitimlerimizi, ilişkilerimizi tamamlayacağımız bu döngüde güçlü etkiler alacağız. Finansal olarak güzel gelişmeler yaşanabilir. İş yeri açmak isteyenler için de kazançlı bir dönemdeyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; Başak yeni ayı 8. evimizde oluşacaktır. Üst düzey yöneticilerden, aile büyüklerinden maddi ve manevi destekler alabileceğimiz bir dönemdeyiz. Son aylarda bize olumlu etkiler vermek açısından en güçlü bir Yeni ay yaşamaktayız. Mesleki konular, ticari işler, yeni başlangıçlar, yer değişimleri gündemde olacaktır. Bu saydığımız konularla ilgili uzun zamandır adım atamıyorsak, yakın tarihte gelişen olaylarla bunlar gerçekleşecektir. Hayatımızla ilgili önemli ve güzel değişimlere hazırlıklı olmalıyız.

BALIK

Sevgili Balıklar: 7. evimizde gerçekleşecek olan Yeni ay döngüsü finansal olarak iniş çıkışlar yaşayabiliriz. Bu sorunlarla karşılaştığımızda asla pes etmemeliyiz. Etrafımızda bize yardım edecek kişiler bulabilir ya da bizi rahatlatacak fırsatlar yakalayabiliriz. Estetik konularına çok fazla merak sarabiliriz fakat ne olursa olsun Mars gerilemesini unutmamalıyız. Estetik ve yeni operasyonlar için Kasım ayını beklemeliyiz. Aşk hayatımızda ise şimdiye kadar belki de hiç olmadığımız kadar mutlu ve keyifli olabiliriz.

Yeni ay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Mavi Lotus
ÇEVRİMİÇİ
 
Hissiyat her insanda var olan bir duygudur. Bunu yoğun yaşamak bazı öngörülerde bulunabilmek için farkındalıklarım oluştu.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı