ASTROLOJİ
 

ASTROLOJİ

falciara.com · 2014. Şubat 21. · 4180 defa okundu

Astroloji doğum bilgileri ve gök cisimlerinin konumları ile kişilerin karakterleri ve başlarına gelecek olaylar hakkında tahminlerde bulunulabilen bir inanç sistemidir. Bu sistem içerisinde yıldız haritaları veya başka araçlar kullanarak geçmişteki olayları açıklamaya çalışan ya da gelecekle ilgili tahminlerde bulunan kişilere astrolog denir.

Astroloji mevsimsel değişimleri tahmin etmek ve ilahi iletişimin işaretleri olarak göksel döngüleri yorumlamak için insanoğlunun varoluşundan beri kullanarak geliştirmiş olduğu bir sistemdir. Bu sisteme dair ilk  bilimsel bulgular Mezopotamya’da yaklaşık M.Ö. 2000'li (M.Ö. 1950 -1651 M.Ö.) yıllara dayanmaktadır.

Başta Çinliler, Hintliler ve Mayalar olmak üzere birçok kültür astronomik olaylara önem vermiş ve göksel gözlemler ile karasal olayları tahmin için bu konuda ayrıntılı sistemler geliştirmişlerdir.

Batıda astroloji çoğu zaman bir kişinin doğum anındaki güneş, ay ve diğer gök cisimlerinin konumuna dayalı olarak kişilik yönlerini açıklamak ve hayatındaki olayları tahmin etmek için kullanılmıştır.

Tarih boyunca astroloji,  siyasi ve akademik bağlamlarda bilimsel bir gelenek olarak kabul edildi.

Tüm evreni etkileyen gök cisimlerinin ve göksel döngülerin, evrenin küçücük bir parçası olan dünyada yaşayan  biz insanoğlunu etkileyip yönettiğini düşünmek ve buna inanmak çok doğaldır. Aslen bunun aksini iddia etmek biraz garip kaçar.

Uzman astrologlar tarafından kişisel bilgilerimizle yorumlandığında astrolojinin hayatımızın akışında bizlere büyük yardımı olabilir.

 

 
 
 
 
Efruz
ÇEVRİMİÇİ
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Ece
ÇEVRİMİÇİ
 
Duru görüm ile 15 yıldır kartlarımı konuşturup insanların hayatına dokunuyorum.
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
İkra
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı