Aşk Falı
 

Aşk Falı

falciara.com · 2015. Ocak 05. · 12403 defa okundu

Aşk kartları 44 lük desteden oluşur. Kartlar ilk açılımında ilişkinin başlangıcını anlatır. Olayların nasıl başlayıp, bizim yada karşı tarafın hareketlerine göre nasıl şekillendiğini gösterir.

İkinci açılan kartlar ilişkinin şu anki ilerleyişi ve nasıl uyarıların geldiğini ve nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda uyarıları içerir. Üçüncü açılan son kartlar da ilişkinin önemi ve gidişatı hakkında neler yapmamız gerektiğini söyler. Ve yol gösteren uyarı kartları işaretlerle ilişkiyi kurtarmanız mı yoksa sonlandırmanız mı gerektiği sorularına cevap verir.

Ama burada yorumcunun yorumu önemli bir faktördür. Olumsuz durumlarda kartları yorumlayan kişinin, karşı tarafın hassas olduğunu düşünerek kelimelerini düzgün ve yumuşak kullanması, olumsuzu bile  karşı tarafı incitmeden belirtmesi gerekmektedir. Çünkü her zaman kartlar danışanın beklediği işaretleri vermeyebilir. O yüzden kart yorumlayanların yorum gücünün gelişmiş olması gerekmektedir.

Önemli olan sağlıklı ilişkiler kurmak ve ilişkilerimizi mutluluğa taşımaksa o zaman Aşk kartları yorumuna danışmanızı tavsiye ederiz.

AŞKLA KALIN.

 
 
 
 
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Mavi Lotus
ÇEVRİMİÇİ
 
Hissiyat her insanda var olan bir duygudur. Bunu yoğun yaşamak bazı öngörülerde bulunabilmek için farkındalıklarım oluştu.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ŞUANDA MEŞGUL
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı