8 AĞUSTOS ASLAN BURCUNDA YENİ AY
0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

8 AĞUSTOS ASLAN BURCUNDA YENİ AY

Elya · 2021. Ağustos 05. · 2037 defa okundu

Sevgili takipçilerim; bu hafta 8 Ağustos ta Türkiye saati ile 16.49 da Aslan burcunun 16 derecesinde Yeni ay döngüsü yaşanacaktır. Yaşanacak bu döngüde hak, Hukuk, adalet konuları, güç dengeleri ve sorunları ve bu konularla ilgili hareketliliği beraberinde getirecektir. Aslan burcu Ateş grubunu temsil eder ve bu günlerde yaşadığımız yangın olaylarını da tetikleyici özelliği vardır ancak önümüzdeki kısa süre içinde yolunda gitmeyen tüm sorunlar çözümlenecektir. Bu durum gerçekleşirken normal yaşantımızda güç gösterilerinden uzak durmaya özen göstermeliyiz.

Herkeste kendini gösterme, sözünü geçirme, diğerlerinden üstün olma ve ego savaşları da gündemde sıkça karşılaştığımız olaylar olacaktır. Özel hayatımızda genel olarak netleştiremediğimiz konula tekrar gündeme gelecektir ve sonuç iyi ya da kötü olsun mutlaka çözümlemeye çalışacağız. Ortak yaptığımız işlerde kararlar alırken netleşmekte sıkıntılar yaşayabiliriz. Geçtiğimiz aylarda yaşadığımız Güneş tutulmasının da etkilerini tetikleyici bir özelliğe sahip olacak bu döngüde kalp, damar hastalıkları ve tansiyonla ilgili sorunlarda gündemimizde olabilir.

Burçlar Üzerindeki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; iş ve kariyer alanımızda kimse ile inatlaşmamaya özen göstermeliyiz. Hakkımızı
savunurken ve haklı iken haksız duruma düşebiliriz. Finansal konularda ise aşırı harcamalar gündemde olabilir. Bu harcamalardan kaynaklı yeni borca girmemeliyiz. Etrafımızda olup biten olaylara çok fazla karışmamalı, kendi iç dünyamızda yaşamaya özen göstermeliyiz. Aile içinde miras, nafaka, ortaklıklar, paylaşılmayı bekleyen mülkler de gündemde olacaktır.

BOĞA
Sevgili Boğalar; hayatımızda köklü değişiklikler olmaya başlayabilir. Etkisi 16 Ağustosa kadar sürecek olan bu döngüde değişimlere isyan etmek yerine evrenden geleni kabullenmek bizim için daha hayırlı olacaktır. İş ve kariyer alanımızda ve aile hayatımızda yaşanabilecek bu değişimlerden sonra bizlere her ne kadar istediğimiz gibi olmasa da, güzellikler getirecektir. Finansal konularda ise şans bizden yana olacaktır. Aile büyüklerinden alacağımız destekler doğrultusunda biriken borçlarımız ve ödemelerimiz varsa ödeyebileceğiz.

İKİZLER
Sevgili İkizler; özellikle ruh halimizi derinden etkileyen bir döngü yaşayabiliriz. İnsanlara karşı
güvenimizi yitirebilir ve herkesten uzaklaşma kararı alabiliriz. Etrafımızda olup biten olaylara da
tepkisiz kalabiliriz. İş ve kariyer alanımızda kendimizi geliştirmek adına adım atabiliriz. Bu adımlar bize büyük getiriler sağlayacaktır. Aile içinde konuşulan ancak bir çözüme ulaşmayan konular varsa bu süreçte mutlaka sonuçlanacaktır.

YENGEÇ
Sevgili Yengeçler; duygusal yönlerimizi bir kenara bırakıp, tamamen hayata karşı mantığımızla hareket etmeye başlayacağız. Duygusallığın bize hiçbir şekilde fayda sağlamaması bizi epeyce üzebilir ancak küllerimizden yeniden doğacağız. Finansal olarak evren bize büyük fırsatlar sunabilir ancak biz her ne olursa olsun temkinli davranmalıyız. Yatırımlar, yeni ortaklıklar, ev alım satımı gibi konularımız varsa olumlu sonuçlanacaktır.

ASLAN
Sevgili Aslanlar; burcumuzda gerçekleşecek olan Yeniay döngüsü bizleri her zamankinden daha
gergin, kırıcı, hırslı ve sadece kendimizi düşünerek hareket etmeye itebilir. Özellikle insan ilişkilerimizde adil davranmalı, yardıma ihtiyacı olanlara gücümüz yettiğince destek olmalıyız. Seyahat planları yapıyorsak ertelemek zorunda kalabiliriz. İş alanımızda ise yine göz önünde olma isteğimiz olabilir ancak sakin olmaya ve güç gösterilerinden uzak durmaya özen göstermeliyiz.

BAŞAK
Sevgili Başaklar; kendi içimizde çok fazla iniş çıkışlar yaşayacağımız bir döneme girmekteyiz. Şimdiye kadar yaptığımız ve yapmaya da devam ettiğimiz bazı eylemlerden dolayı çok fazla pişmanlıklar duyabiliriz. İş ve kariyer alanımızda bizi üzen, sıkan ve bir türlü çözüme u laştıramadığımız her ne varsainişli çıkışlı enerjiler barındırıp zorluklar çıkarsa da, hepsi tamamlanacaktır ve rahata kavuşacağız. Finansal konularda aniden aldığımız bazı kararlar bizi maddi olarak zorlamaya başlayabilir.

TERAZİ
Sevgili Teraziler; yaşanacak Yeni ay döngüsü boyunca kendi içimizde kabullenemediğimiz bazı
hatalarımızla yüzleşme şansı bulacağız. Geçmişte yaptığımız bazı yanlışlarımızın şimdiki hayatımızı kötü etkilediğini düşünerek artık arınmaya başlamamız gerektiğine inanacağız. Bu süreç arınma sürecidir. Maddi olarak sıkıntılarımız varsa mutlaka bu konuda olumlu gelişmeler olacaktır.
Beklediğimiz bir para varsa elimize ulaşacaktır. Kariyerimizle ilgili planlarımız varsa mutlaka bu dönemde harekete geçmeliyiz.

AKREP
Sevgili Akrepler; bu döngüde karşı cinsle ilişkilerimize ve iletişimlerimize çok dikkat etmeliyiz. Söylemlerimiz, tavırlarımız karşı taraf açısından yanlış anlaşılabilir. Bu durumu toparlamak bizim açımızdan oldukça zor olabilir. Özellikle bir ilişki içinde olanlar mutlaka dikkatli olmalıdırlar. Aniden verilen kararlar bizi yanlışa sürükleyebilir. İş ve kariyer alanımızda da iş arkadaşlarımızla rekabetler gündemde olabilir. Hakkımızı savunurken kırıcı olmamaya çalışmalıyız.

YAY
Sevgili Yaylar; Aslan burcunda yaşanan Yeniay döngüsünün yönetici gezegeni olarak bizler diğer
burçlardan daha güçlü etkiler almaya ve daha çok yıpranmaya, yorulmaya müsait olacağız. Özellikle sosyal çevremizle ve aileden bazı bireylerle anlaşmazlıklar ve gereksiz inatlaşmalar da yaşayabiliriz. Finansal konularda oldukça şanslıyız. Yapmak istediklerimizi hayatımıza geçireceğiz ve kısa sürede bol kazançlar elde edebiliriz.

OĞLAK
Sevgili Oğlaklar; hızlı şekilde para harcama isteğimiz oluşabilir. Bu isteğimizi törpülemezsek bizleri
ilerleyen günlerde zor günler bekleyecektir. Arkadaş çevremizden birisinin desteği ile yeni biri ile
tanışıp mutlu bir ilişkiye adım atabiliriz. Var olan ilişkimiz varsa daha ciddi bir boyuta geçebiliriz. Para akışımızı hızlandırmak adına yeni ek gelir kaynakları araştırabiliriz. İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalarda kazanç sağlayacağımız yeni iş bulabiliriz.

KOVA
Sevgili Kovalar; hayatımızı baştan sona değiştirmek isteyeceğimiz bir sürece girmekteyiz. Kendimizle ilgili yapacağımız bazı değişimler karşı cins tarafından olumlu karşılanacak, ilgi odağı olmaya başlayacağız. İş değişikliği yapmak ya da var olan işimizi büyütmek, yeni ortaklıklar kurmak gibi niyetimiz varsa elimizi çabuk tutmalıyız. Şartlar el verdiği sürece bunları yapacak gücümüz olacaktır. Sağlığımızla ilgili herhangi bir rahatsızlığımız varsa iyileşme sürecine gireceğiz.

BALIK
Sevgili Balıklar; Yeni ay döngüsü boyunca yeni iş teklifleri alabiliriz ya da bulunduğumuz iş yerinde
farklı pozisyonlara geçişimiz yapılabilir. Bu durum bizim için oldukça hayırlıdır. Uzun süredir
beklediğimiz bu güzel gelişme sonrasında kendimizi daha güçlü hissetmeye başlayacağız. Aşk hayatımızda ise her şey muhteşem olacaktır. Yalnız olanlar yeni ilişkiye başlayabilir. Bu kişi bizim hayat enerjimizi baştan sona değiştirecektir.

Yeni ay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 
 
 
 
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Efruz
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
ÇEVRİMDIŞI
İkra
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
ÇEVRİMDIŞI
Bahar
 
Merhaba ben Bahar, Bazılarımız dünyaya görevli olarak gelirler; uyarmaya, korumaya sevgiyle yolumuzu aydınlatmaya, iyilik güzellik dağıtmaya, kötüyü gösterip bizi kollamaya, diliyle değil kalbiyle söylemeye gözüyle değil yüreğiyle görmeye. ..
ÇEVRİMDIŞI
Asya
 
Merhaba ben Asya, Fal ile yolculuğum çok küçük yaşlarda başladı.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı