31 EKİM BOĞA BURCUNDA MAVİ DOLUNAY!!!
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

31 EKİM BOĞA BURCUNDA MAVİ DOLUNAY!!!

Elya · 2020. Ekim 28. · 1327 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 31 Ekim de Türkiye saati ile 17.49 da Boğa burcunun 8. derecesinde Dolunay gerçekleşecektir. Yaşanacak olan bu Dolunay Mavi Ay olarak ya da süper Dolunay olarak adlandırılmaktadır.

Bunun sebebi ise Dolunay normalde her ay bir kere gerçekleşmektedir ancak Ekim ayında ikinci Dolunay yaşanacaktır ve bu da astrolojik olarak Mavi ay olarak adlandırılmaktadır. Çok güçlü bir enerjiye sahip olan Dolunay boyunca farkındalıklarımız artacak, bazı konularla ilgili güçlü etkilere sahip dönüşümler, değişimler yaşayabileceğiz.

Yaşanacak Dolunay döngüsünün etkileri 15 Kasım’a kadar devam edecektir fakat 5 Kasım sonrası çok fazla bizleri etkileyecek güce sahip olmayacaktır yani 5 Kasım’a kadar yapmamız gereken işlerimizi bekletmemiz ya da ertelememiz bizim için daha hayırlı olacaktır. Önceden planlanan işler yapılabilir fakat yeni başlangıçlar için ya da projelere başlamak için uygun değildir.

Sabit bir burçta yani Boğa burcunda gerçekleşecek olan bu Dolunay en fazla güven duygumuzu, bulunduğumuz yeri, evimizi, paramızı, geleceğe dair yaptığımız planlarımızı garanti altına almak adına atacağımız adımları simgelemektedir. Toprak elementi her zaman için garanti altına almak, değerlerine sahip çıkmak adına en güvenilir element olduğu için bu Dolunay boyunca sadece kendi hayatımızı sorgulayarak, yapmamız gereken ne varsa onun bilincine varıp, hareket edeceğiz.

Mavi Dolunay' ın burçlar üzerinde ki etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; ruhsal anlamda bizi huzursuz edebilecek konularla karşı karşıya kalabiliriz. Burada önemli olan bize rahatsızlık veren konulardan ve kişilerden mümkün olduğunca uzak durmaya özen göstermektir. Boğa burcu Toprak elementi olduğu için de bu Dolunay Toprakla ilgili konuları tetiklemektedir. Ev değişikliği ya da alım satım, arsa alıp satmak gibi konularımız varsa mutlaka 15 Kasım sonrasına ertelemeliyiz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; burcumuzda gerçekleşecek olan Dolunay döngüsü bizi ve Toprak elementinden olan diğer burçları daha fazla etkisi altına alacaktır. Bazı yarım kalmış konularda tamamlanmalar söz konusu olacaktır. Finansal konularla ilgili bizi güzel gelişmeler olacaktır. Kazançlarımızda düzensiz artışlar ya da düşüşler de yaşayabiliriz. Ortak yapılan işlerde bazı anlaşmazlıklar yaşayabiliriz. Ruhsal olarak aşırı hassas davranabiliriz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; her şeyden önce bu Dolunay döngüsünde beslenmemize çok dikkat etmeliyiz. Beslenmemizle ilgili bazı değişiklikler yapabiliriz, spora başlayabiliriz ya da rejime başlayabiliriz. Bu süreç özellikle rejime başlamak için uygun bir süreçtir. Hava yolu ile yapılması gereken yolculuklarımız varsa onlarla ilgili aksilikler yaşayabiliriz. Finansal konularda aşırı harcamalardan kaçınmalıyız. Kimseye borç vermemeye özen göstermeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; ilişkiler, iş ortaklıkları, iş çevremizden olan kişilerle yani kısacası insan ilişkilerimizi derinden etkileyecek bir döneme girmekteyiz. Su grubu burçlar bu süreçten duygusal anlamda yara alabiliriler. Olumlu yönleri olsa da karamsar davranabileceğimiz dönemler de yaşayabiliriz. Değişimler yapmak isteyebiliriz fakat yapamayabiliriz, beklenmedik davranışlarla, tavırlarla karşılaşabiliriz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; özellikle finansal konularda çok dikkatli olmamız gereken bir dönemdir. Beklenmedik para kayıpları yaşayabiliriz. Riskli işlere girmeye ve yatırım yapmaktan kaçınmalıyız. Aniden kazançlar elde edebiliriz fakat kısa sürede bu kazancı kaybedebiliriz. Evimiz bizim için bu süreçte önemli kavram olacaktır. Sevdiklerimizle birlikte daha fazla vakit geçirmek isteyebiliriz. Onların sorunları ile ilgilenebiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; yaşantımızda her zamankinden daha fazla özgür olmak ve kendi başımıza kararlar vermek, kendimizi daha fazla önemsemek gibi konularla yüz yüze gelebiliriz. Bu durum etrafımızdan yani yakın çevremizden eleştiriler almamıza etken olsa da Toprak grubunda yaşanan Dolunay, Başak burcunu biraz bencil bir ruh haline sürükleyebilir. Para ile ilgili sorunlarımızı çözümleyecek fırsatlar yakalayabiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; bu süreçte uyku düzenimiz bozulabilir. Yediklerimize ve içtiklerimize çok dikkat etmeliyiz. Aile içinde gizli kalmış konular, sırlar ortaya çıkabilir. Bu durum bizi oldukça şaşırtabilir fakat şunu unutmayalım ki, bu durum herkesin hayrına olacaktır. Bazı hayallerimize gerçekleştirme fırsatları da yakalayabiliriz. İş hayatımızda ilginç iş teklifleri alabiliriz. Finansal olarak gayet güzel bir enerjiye sahibiz.

AKREP

Sevgili Akrepler; yaşanacak Dolunay döngüsünde iş ve kariyer alanımızla ilgili önemli değişiklikler söz konusu olabilir. İş yeri değişikliği yapmak için uygun bir dönemdeyiz. Var olan işimizde terfi alma, takdir toplama, kendimizi doğru şekilde ifade edebilme gibi güzel ve olumlu gelişmelerde yaşayabiliriz. Aşk hayatımızda ise bazı sorunlar varsa bu sorunlar biraz daha büyüyebilir, uzlaşmaktan her iki tarafta kaçınabilir. Sakin kalmaya özen göstermeliyiz.

YAY

Sevgili Yaylar; özellikle iş alanımızda iletişimlerimizde dikkatli olmalıyız. Daha fazla özgür davranmak isterken, işimizi tehlikeye atabiliriz. Ev ya da iş değişimi yapmak istiyorsak uygun bir dönem değildir. Para piyasaları ile ilgileniyorsak, mutlaka temkinli olmalıyız. Gündem dışı bazı sorunlarla karşılaşabiliriz. Görsel olarak kendimizde değişiklikler yapabiliriz. Operasyon gerektirmeyen değişimleri yapabiliriz. Aşk hayatımız durağan şekilde seyredecektir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; insan ilişkilerimizde aniden ayrılıklar olması mümkündür. Etrafımızdaki bazı kişilerin davranışları sizi onlardan uzaklaştırabilir. İş alanımızda riskli işlerden kaçınmalıyız. Parasal konularda fazla harcamalar yapabiliriz. Örneğin; arabamız varsa onunla ilgili değişiklikler yapabiliriz. Aile içinde tartışmalardan uzak durmalı, tam tersine uzlaşmaya özen göstermeliyiz. Aşk hayatımızda ilginç gelişmeler söz konusu olabilir.

KOVA

Sevgili Kovalar; finansal konularda çok fazla risk alınmaması gereken bir süreçteyiz çünkü aşırı iniş ve çıkışlar yaşanabilecek dönemdeyiz. Evimiz ya da aile içinde bazı hızlı gelişmeler söz konusu olabilir. Evimizle ilgili değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Aile büyüklerinin sağlık sorunları ile yakından ilgilenmek zorunda kalabiliriz. Kariyerimizle ilgili yer değişimi ya da konum değişikliği gündemde olabilir. Sosyal faaliyetlere daha fazla vakit ayırabiliriz.

BALIK

Sevgili Balıklar; etrafımızdaki bazı kişilerin özel hayatları ile ilgili ilginç bilgilere ulaşabiliriz. Zaman zaman bu kişilerle ilgili hayal kırıklıkları yaşamamız da mümkündür. Bu durumla birlikte insanlara olan güvenimizi daha fazla sorgulamaya başlayabiliriz. Finansal olarak şanslı bir dönemdeyiz ancak bizler yine de bütçemizi belirli bir seviyede tutmaya özen göstermeliyiz. Aşk hayatımızda da yeni ilişkiler söz konusu olabilir.

Boğa burcunda gerçekleşen Mavi Dolunay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 
 
 
 
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Elya
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı