27 NİSAN' DA AKREP BURCUNDA DOLUNAY
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

27 NİSAN' DA AKREP BURCUNDA DOLUNAY

Elya · 2021. Nisan 23. · 1907 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 27 Nisan’da Türkiye saati ile sabah saat 06.31 civarında Akrep burcunun 7. derecesinde bir Dolunay döngüsü meydana gelecektir. Yaşanacak Dolunay döngüsünde yükselen burç Boğa burcu olacağı için genel anlamda Boğa burcunun tüm özelliklerini üzerimizde hissedeceğimiz bir döngü olacaktır.

Bu döngü özellikle maddiyata yönelik bir süreçtir. Kendi paramız, geleceğimiz, yatırımlarımız ve ortak kazançlarımız bu süreçte gündemde olacaktır. Eşimiz, ailemiz, iş ortaklarımız, hisseli paralar, miras yoluyla paylaşılan paralar Dolunay döngüsü boyunca bizleri meşgul edecektir.

Dolunay döngüleri genellikleri farkındalık dönemleri olduğu için hayatımızın herhangi bir alanında bitişler söz konusu olabilir. Bu bitişler ilişkileri, ortaklıkları, işimizi, paylaşımlı para hisselerini, ev değişimlerini etkilemektedir. Şimdiye kadar gizli kalmış, saklanmış birçok olaylarda da aydınlanmalar, gün yüzüne çıkmalar söz konusu olmaktadır. Kendi iç dünyamızda duygu ve düşüncelerle ruhsal olarak yüzleşebiliriz. Toplumsal olayların da gündemde olması muhtemeldir. Ruhsal, bedensel konulara yönelebilir, arınma, terapi gibi konular Akrep Dolunayı boyunca iyi sonuçlar verebilir.

Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay döngüsünün burçlar üzerindeki etkileri;


KOÇ

Sevgili Koçlar; özellikle Akrep Dolunayında Koç kadınları inişli çıkışlı bazı sorunlar ve pürüzler yaşayabilirler. Karşı cinsle olan ilişkilerimizde bazı problemler yaşarken, mümkün olduğunca sakin kalmaya, tartışmalara girmemeye özen göstermeliyiz. Maddi konularda en temel ihtiyaçlarımız için yetersizlikler yaşanabilir. Bağışıklık sistemimizi yüksek tutmaya özen göstermeliyiz. Aşırı harcamalardan uzak durmalıyız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; sabit burçlar bu döngüden daha fazla etkilenecektir ve Boğa burcu da sabit bir burçtur. Özellikle aşk hayatımızla ilgili bazı sorunlar gündemde olabilir. Beklenmedik ayrılıklar söz konusu olurken, aslında bu durumun bizim için ne kadar hayırlı olduğunu biraz geç anlayabiliriz. Parasal konularla ilgili geçmişte başladığımız bazı hedeflerimiz varsa onlara ulaşabiliriz ancak yeni adımlar atmamaya, planlar yapmamaya özen göstermeliyiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; yolunda gitmeyen hangi konular varsa bu süreçte mutlaka değişiklikler yapabilir, yeni bir sistem kurabiliriz. Aşk hayatımızda aniden evliliğe karar verebilir ya da yolunda giden ilişkiler aniden bitebilir. İş ve kariyer alanımızda arınma yaşamamız gereken bir süreçtir. Bize hizmet etmeyen tüm konuları ve kişileri artık hayatımızdan çıkarmak zorunda olduğumuzun fakına varabiliriz. Parasal konularda hareketlilik var ancak tedbiri elden bırakmamak gerekmektedir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; genel olarak hayatımızın her alanında hareketlilik söz konusu olabilir. Toplum önünde duruşumuz daha sağlam olabilir. Başarılarımızın konuşulduğu bir sürece girmekteyiz. Aşk hayatımızda ise yalnız olanlar yeni bir ilişkiye başlarken, var olan ilişkimizi farklı bir boyuta taşımak isteyebiliriz. Ekonomi olarak iniş çıkışlar yaşanacak olan bu dönemde paramızı garanti altına almalı, aşırı harcamalardan, riske girmekten kaçınmalıyız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; güçlü etkiler alacağımız bu Dolunay döngüsünde önemli kararlar alıp, bazı değişimler yapabiliriz. Farklı bir şehre yerleşmek, iş değişikliği, evlenmek ya da boşanmak gibi konularla meşgul olabiliriz. Parasal konularda şanslı olduğumuz bir süreçtir. Yatırım yapmak istiyorsak iyi düşünüp taşınıp yaptığımız sürece zarar almayacağız. Aile içinde gizli kalmış bazı konuların gündeme gelmesi bizi biraz sıkabilir ancak biz sakinliğimizi koruyarak yolumuza devam etmeliyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; yaşanacak Dolunay döngüsünde özellikle ailemiz, kardeşler, sevgilimiz, eşimiz bizim için çok daha önemli bir kavram haline gelecektir. Ufkumuzun açıldığı bu süreçte özellikle iş alanımızda kendimizi geliştirmek isteyebilir, eğitimlere yönelebiliriz. Yoğun iş temposu olan Başaklar ise kısa tatil planları yapabilirler. Bu dönemde sağlığımıza çok dikkat etmeli, düzenli beslenmeliyiz. Rejime başlamak için uygun bir döngüdür.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; özellikle parasal konularda çok büyük değişimlere hazırlıklı olmalıyız. Uzun vadeli bize gelir getirecek, kazanç sağlayacak bazı işlere adım atabiliriz. Beklenmedik bir paranın bize ulaşması da söz konusu olabilir. Aşk hayatımız para enerjimiz kadar yüksek olmayabilir. Bazı sorunlar ortaya çıkarken, bu sorunlarla uğraşmaktan kaçınabilir, hayatı akışına bırakmak isteyebiliriz. İş değişikliği yapmak istiyorsak bizim için uygun bir süreçtir.

AKREP

Sevgili Akrepler; bizim için çok önemli olan bir Dolunay yaşayacağız. Özellikle duygusal olarak çok fazla yoğunluk yaşayabiliriz. Aşk hayatımızda bu duygusallığın vermiş olduğu iniş çıkışlar gündemde olabilir. Akrep kadınları Dolunay döngüsünde kendilerinde görsel olarak bazı değişiklikler yapmak isteyebilirler. Elimize geçecek para ile yakınlarımızı, sevdiklerimizi sevindirecek alışverişler yapabiliriz. İş ve kariyer alanımızda da göz önünde olan bir karakter olabiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; yakın çevremizde bizden saklanan bazı konuları öğrenebiliriz. Gizli düşmanlıklara karşı da dikkatli olmakta fayda vardır. Özellikle iş çevremizde rekabetler farklı boyuta gidebilir. Parasal konularda kendimizi güçlü hissedeceğimiz bir döngüye girmekteyiz. Evimize ya da kendimize keyifli alışverişler yapabiliriz. Ortak yapmak istediğimiz işler varsa ekip halinde yapılacak işlerde başarılarımız yüksek olabilir. Ev ya da iş değişikliği için hiç uygun bir dönem değildir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; özellikle sosyal çevremiz bizim için önemli bir kavram olacaktır. İçinde bulunduğumuz bir arkadaş topluluğumuz varsa onlardan uzaklaşıp, yeni bir çevreye giriş yapabiliriz. Parasal konularda hareketlilik söz konusu olabilir. Alım satım işlerimiz varsa kendimize ve bilgilerimize çok fazla güvenerek hareket etmek bize zarar verebilir ve bu yüzden tecrübeli kişilerden tavsiyeler alarak adım atmakta fayda vardır. Sağlığımızı geri plana atmamalıyız.

KOVA

Sevgili Kovalar; ruhsal olarak kendimizi huzursuz, durgun ve yeteri kadar enerjiye sahip değil gibi hissedebiliriz. Keyifsiz ruh halimiz özellikle ikili ilişkilerimizi derinden etkileyebilir. Alınganlıklardan uzak durmalı, hakkımızı savunurken aşırı tepkiler vermemeye özen göstermeliyiz. İş ve kariyer alanımızda yapmak istediğimiz değişiklikler varsa harekete geçme zamanıdır. Bu süreçte attığımız adımlar ilerde bize büyük fayda sağlayacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; grubumuzda gerçekleşecek olan Dolunay döngüsü bizi özellikle iş alanımızla ilgili büyük ölçüde desteklemektedir. Yeni bir iş yeri açmak istiyor ya da var olan işimizde değişiklikler istiyorsak bu döngüde adım atabiliriz. Zihnimizin açık olduğu bu süreçte bizim için gerekli olan tüm yeteneklerimizi ortaya koyabiliriz. Aşk hayatımızda ise her şey istediğimiz gibi ilerleyecektir. Yalnız olan Balıklar bir süre daha yalnızlığın keyfini sürmek isteyebilirler.

Dolunay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Efruz
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı