2021 YILI BURÇLARIN İKİNCİ EVRESİ - FARKINDALIK ZAMANI !!!
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

2021 YILI BURÇLARIN İKİNCİ EVRESİ - FARKINDALIK ZAMANI !!!

Elya · 2021. Mart 22. · 4354 defa okundu

Sevgili takipçilerim; geçtiğimiz yıla nazaran hepimiz birçok alanda rahatlama hissettiğimiz bir yıla giriş yaptık. 2021 yılının birinci evresini sizlerle paylaşırken bunun en büyük sebebinin gökyüzü hareketleri olduğunu, bu yıl geçen yıla nazaran çok daha az gezegen gerilemeleri yaşayacak olmamızdan kaynaklı olduğunu belirtmiştim.

Geçtiğimiz yıl bizleri üzen, hayatımızı birçok açıdan kısıtlayan bazı konuları, olayları bir kenara bırakarak bu yıla giriş yaptık ve kendimizi oldukça özgür hissettik şimdi ise farkındalığımızın artacağı, kendimizi bulacağımız, olaylar ve insanların bizlere davranışlarının altında iyi ya da kötü ne yattığını daha iyi analiz edebilecek bir döngüye girmekteyiz.

Nisan, Mayıs ve Haziran aylarını içeren döngüde farkındalığımızın yanı sıra kendimizin sebebi bilinmez bir güce sahip olduğumuzu hissedeceğiz. Her zaman işler yolunda gitmeyecektir ve düşeceğiz ancak düştüğümüz gibi yerden tek başımıza kalkacak güce sahip olduğumuzu hissedeceğiz. Konu her ne olursa olsun savaşmak, mücadele etmek hepimiz için kaçınılmaz bir durum olacaktır. Kısacası bu 3 aylık evrede genel olarak hem savaşıp hem de keyfini çıkaracağız.

2021 yılının ikinci evresi (Nisan, Mayıs, Haziran)

KOÇ

Sevgili Koçlar; yılın ikinci evresi bizlere birçok konuda şans getirecektir. Özellikle parasal konularda alım satımlarda, alacak vereceklerde, miras, nafaka gibi davalarımızda kazançlı olan taraf biz olacağız. Mayıs ayı bizim için aşk adına güzel bir döngüdür. Yalnız olanlar yeni ilişkiye başlayacaktır. Bu ilişki uzun süredir beklediğimiz huzuru, mutluluğu verecektir. Ruhsal olarak kendimizi güçlü ve keyifli hissedeceğimiz bu döngüde iş değişikliği yapmak isteyenler için hareketli bir süreç olacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; geçen yıldan bu zamana uzanan finansal konular artık son bulmaya başlayacaktır. Borç ödemek, yeni borç almak, elimizdeki malı ederinin altına satmak gibi konular yaşadıysak artık bu talihsiz durum sona erecektir ancak bunu yapabilmemiz için meslek değişikliği yapmak ya da mesleğimizde kendimizi geliştirmek için eğitimler alabiliriz. Aşk hayatımızda ise var olan ilişkide sarsıntılar yaşanabilir. İlişkinin daha iyi boyuta gelmesi için sorunlara çözüm bulmamız gerekebilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; özellikle iş ve kariyer alanımızda uzun zamandır hedeflediğimiz bazı konulara daha fazla zaman ayıracağız. Hayata dair yapmak istediklerimizi sıraya koyacak, düzenli şekilde bir sistem kuracağız. Bu sistem bize çok fayda sağlayacaktır. Aşk hayatımızda şans bu evrede bizden yana olacaktır. Hoşlandığımız biri varsa onunla daha sıkı iletişim halinde olabiliriz ve bu durumu ilişki boyutuna getirebiliriz. Finansal olarak bu evrede daha temkinli olmalıyız.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; bu evrede bizi sıkan, üzen bazı olaylarla meşgul olabiliriz. Aile içi bazı olayları çözüme ulaştırmak adına biz adım atabiliriz. Miras, nafaka, aile içi problemler gündemde olurken, işimize daha fazla zaman ayırmak zorunda kalabiliriz. Ortak yapılan işlerde kazançlarımız daha fazla olabilir. Ekip halinde yapılan işlerde göz önünde olan taraf bizler olabiliriz. Finansal olarak bu evrede beklentilerimiz varsa, yılın ikinci evresi bitmeden bize ulaşacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; özellikle aşk hayatımız bu süreçte biraz çalkantılı olabilir. Var olan bir ilişkimiz varsa geçmişte kalan ilişkimizin tekrar ortaya çıkmasından kaynaklı bazı problemler yaşanabilir. Aklımız eğer geçmişteki ilişkimizde kalmış, yarım kalmışlık yaşıyorsak bu durum daha da çıkmaza girebilir. Aile büyüklerinin bazı sorunlarına destek olabiliriz. Yeni iş kurmak isteyenler için zorlu bir süreçtir. Eğer ortak bir iş yapacaksak, bir süre daha düşünüp, ona göre hareket etmeliyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; yılın ikinci evresi bizleri maddi yönden büyük ölçüde destekleyecektir. Ev, araba, arsa alımı satımı, kredi almak, var olan borcumuzu daha kolay ödeyebilecek durumda olmak gibi konular gündem de olurken, kendimizi çok daha iyi hissedeceğiz. Bu evre aşk evresi olacaktır. Yeni bir ilişkiye başlarken, eskisinden daha huzurlu, mutlu ve keyifli olabiliriz. Özellikle Başak kadınları kendilerini çok daha güvende hissedebilirler.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; bu evre de bize yakın olan bir kişi maddi olarak desteğini verebilir. Bu durum bizi büyük bir yükten kurtaracaktır. Ödemekte zorlandığımız bir borcu kapatmak adına bu parayı kullanabiliriz. Finansal olarak güzel gelişmeler yaşarken, sosyal çevremizden olan bazı kişileri hayatımızdan tamamen çıkarmak isteyebiliriz. Bize negatif enerji veren, olumsuz konuşmalar yapan insanlardan uzaklaşmak için çok uygun bir süreçtir.

AKREP

Sevgili Akrepler; yılın ikinci evresinde hayatımızın her alanında duygusallık ön planda olacaktır. Özellikle iş alanımızda duygusallığı geri planda tutmalıyız çünkü bunu başaramadığımız zaman maddi manevi kayıplar yaşayabiliriz. İnsanlara çok fazla güvenmemeye, işlerimizi biz kendimiz çözümlemeye çalışmalıyız. Aşk hayatımızdaki huzur, mutluluğu da duygusal ruh halimize borçlu olacağız. Karşı tarafı mutlu etmek, ona sevgimizi en içten şekilde göstermek ilişkiyi başka boyuta taşıyacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; bahar aylarına denk gelen yılın ikinci evresinde evimizle daha fazla ilgilenebiliriz. Evimizi taşımak, ev satın almak ya da evimizle ilgili tadilat yapmak gündemde olabilir. Evle ilgili yapacağımız tüm işlerde harcamalarımız tahmin ettiğimizden daha fazla olabilir. İş değişikliği yapmak istiyorsak bu evreyi doğru kullanmalıyız. Sosyal çevremizden işle ilgili tavsiyeler ya da yardımlar alabiliriz. Mesleki anlamda kendimizi geliştirmek adına eğitimler almak isteyebiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; aile büyüklerimizden birinin rahatsızlığı varsa onunla yakından ilgilenebiliriz. Bu durum aile içinde sıkıntı yaratsa da kısa sürede iyileşme olacaktır. Her zamankinden daha fazla özgür olma isteği duyabiliriz. Sorunlu bir ilişkimiz ya da evliliğimiz varsa çözüm aramak, düzeltmek yerine uğraşmayıp, bitirmek isteyebiliriz. Bize sorun yaratan tüm konulardan, insanlardan uzaklaşmak isteyebiliriz. Finansal konularda aşırı harcamalardan uzak durmalıyız. Özellikle iş ile ilgili yatırım yapmak istiyorsak bir süre daha beklemeliyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; tüm burçların içinde bu evreyi en huzurlu, çözüm odaklı yaşayacak burç Kova burcudur. Özellikle finansal konularda şans bizden yana olacaktır. Uzak bir yerde olan dostumuz, akrabamız bize gelebilir, onunla yakından ilgilenmek zorunda kalabiliriz. Çocuklarımız varsa onların eğitimleri ile ilgili bazı değişiklikler için harekete geçebiliriz. Yalnız olan Kovalar bir süre daha bu şekilde devam etmek isteyebilirler.

BALIK

Sevgili Balıklar; 2021 yılın belki de en güzel evresini bu evrede yaşayabiliriz. Bu yılın bize sunduğu bolluk ve bereketleri bu evrede hayatımıza almaya başlayacağız. Finansal olarak çok güçlü bir enerjiye sahip olacağız. Alım satım işleri, Hukuki işlemler, evraklar adına hareketli bir dönemdeyiz. İş yerimizde elde edeceğimiz başarılar peş peşe gelirken, üst düzey yöneticilerden olumlu eleştiriler alabilir, terfi ya da zam almamız da muhtemeldir.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı