2020 YILI BURÇLARIN ÜÇÜNCÜ EVRESİ
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

2020 YILI BURÇLARIN ÜÇÜNCÜ EVRESİ

Elya · 2020. Haziran 24. · 14675 defa okundu

Sevgili takipçilerim; geçtiğimiz evre hepimiz için hem zorlu hem de yorucu bir döngü oldu. Peş peşe yaşanan gezegen gerilemeleri, Ay tutulması derken, karmaşık ve bir o kadarda işlerimizin aksamasına sebep olan bir evreden çıkıp, hareketli, bereketli ve en önemlisi bizlere hayat enerjisi verecek muhteşem bir yaz enerjisi depolamaya hazırlanmaktayız.

Yılın üçüncü evresinde ağustos ayında sadece Uranüs gerilemesine şahit olacağımız için geçtiğimiz dönemde yaşadığımız kaoslar kadar karmaşık bir ruh halinde olmayacağız. Yaşanan gerilemelerin bir kısmı halen etkisini sürdürürken, bu gerilemelerin ardından yaşanan Güneş tutulmasının olumlu yanları bizleri birçok olumsuzluktan kurtarmak için yeterli bir etkiye sahiptir.

Hayatımızın hemen hemen her alanını kontrol altına alabilecek gücü artık kendimizde bulmaya başlayacağız. Özellikle ikili ilişkiler, iletişimlerimiz, iş ve kariyer alanımız bu evre de bizi en çok meşgul eden konular olacaktır. Aşk ile ilgili sorunlar çözümlenecek, yalnız olanlar ise mutlaka güzel ve keyifli bir ilişkiye başlayacaklardır.

Sağlığımız her zaman tabi ki çok önemli faktördür ancak ülke olarak yaşadığımız bazı kötü olayları göz önünde bulundurursak, temmuz ayının sonlarına kadar sağlığımıza daha fazla dikkat etmeliyiz. Bağışıklık sistemimizi ayakta tutacak şekilde beslenmeli, bol bol güneşlenip, Güneşin o güzel enerjisini bedenimize, ruhumuza depolamalıyız.

2020 yılının üçüncü evresinde burçları neler bekliyor?

KOÇ

Sevgili Koçlar; kendimizle daha fazla vakit geçirmek adına adımlar atabilir, plan ve programlar yapabiliriz. Bizleri neyin mutlu ettiğini biliyoruz ve boş zamanlarımızda bu konuyu ele alacağız. Tatil planları, geleceğe dair planlar, yatırımlar, alım satım işleri gibi konular üç ay boyunca bizleri meşgul edecektir. Yalnız olup da bu yalnızlığından memnun olan Koç burçları artık buna bir son vermek isteyebilirler ve arayışa girebilirler. Bizim için en güzel aşk zamanı Temmuz ayıdır. Yeni bir ilişkiyi her ne kadar istesek de bu ilişkiye başladığımızda bazı iniş ve çıkışlar yaşayabiliriz ancak bu kişi bize iyi gelecektir, bu yüzden ilişkiye bir süre zaman tanıyalım.

BOĞA

Sevgili Boğalar; özellikle ikili ilişkilerinde sorun yaşayıp, istenmedik sonlarla karşılaşan Boğalar kendilerini işlerine, mesleki konularda ilerlemeye verecekleri bir döneme girmektedir. Kendimize yeni uğraşlar edinmeye çalışırken, başka bir mesleğe geçiş planları da yapabiliriz. Aşk hayatımıza biraz ara vermek isteyebiliriz. Bir süre de olsa yalnız kalmak arınmamızda büyük etken olacaktır. İş ve para konularına daha fazla kafa yoracağız. Yaşam kalitemizi bir üst seviyeye taşımak için elimizden ne geliyorsa yapacağız ve başaracağız. Önümüzdeki üç ay bizim için bereketli ve keyifli olacaktır. Burada dikkat etmemiz gereken tek şey geçmişte kalan eski aşkları tekrar hayatımıza almamamızdır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; yılın üçüncü evresi bizler için biraz sınav niteliğinde olacaktır. Özellikle aile ve özel hayat konularında bizleri sınayan bazı sorunlarla karşılaşabiliriz. İş, para konularında her şey yolunda giderken bu yaşanacak durumlar bizim enerjimizi biraz azaltabilir ve işimize de yansıyabilir. Yapmamız gereken tek unsur işimizle özel hayatımızı birbirinden ayırmayı başarabilmektir. İş ve kariyer alanımızda uzun süredir düşündüğümüz fakat adım atamadığımız bazı konuları çözümlemek adına elimize muhteşem fırsatlar geçebilir. Bu fırsatları iyi değerlendirdiğimiz sürece önümüze hiçbir şey engel olamayacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; kendimizi kariyer anlamında uzun vadede gelişmiş bir güvenlik duygusu içine almak isteyebiliriz. Bizi daha farklı boyuta taşıyacak güçlü enerjilere doğru hareket etme zamanıdır. Geçtiğimiz evrede yaşadığımız birçok olumsuzlukların artık bizim için büyük fırsatlar yarattığını, önemli tecrübeler edindiğimizi görmeye başlayacağız yani farkındalığımız oldukça genişlemeye başlayacaktır. Bir şeylerin düzelmesi ya da istediğimiz gibi ilerlemesi için daha sağlam ve güçlü olabilmemiz adına zaman zaman hayal kırıklıkları yaşanmasının normal bir durum olduğunu kavrayacağız.  Finansal olarak ise her geçen gün bazı şeyler rayına oturmaya başlayacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; özellikle bu evre de aşk hayatımız oldukça hareketli olacaktır. Geçmişte kalan ilişkinin tekrar alevlenmesi kaçınılmaz bir durum olurken, var olan ilişkimizi bu yüzden sürdürmekte zorlanabiliriz. Buna sebep olan tek şey bizim duygularımızın hareketli olması ve geçmişe özlem duymamızdır. İş ve kariyer alanımızda beklediğimiz bir terfi, zam ya da konum, iş değişikliği varsa temmuz ayında gerçekleşecektir. Ağustos ayında da aile içinde uzun süredir saklanan, konuşulmayan bazı konular gün yüzüne çıkabilir. Bu durum aile bireyleri ile aramızın fikir ayrılıklarından dolayı açılabilmesi de muhtemeldir.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; hem kendimizi hem de yakınlarımızı ilgilendiren bazı konularla ilgili radikal kararlar almak isteyebiliriz. Bu konuyu enine boyuna düşünerek hareket etmeliyiz çünkü isteğimizi gerçekleştirebilmek için Eylül ayını beklemek zorundayız ve bu yüzden acele etmemizin anlamı yoktur. Ağustos ve Eylül ayı bizim için hem iş hem de finansal anlamda oldukça yüksek enerjiye sahip bir dönemdir. Aşk hayatımızın durağan şekilde ilerlemesi bizleri sıkmasın çünkü ilişkimiz ağustos ayında farklı bir döneme girecektir. Uzun süredir beklediğimiz bir teklifi almamızda muhtemeldir. Sağlığımızla ilgili olarak ise solunum sistemimizle ilgili bazı problemler gün yüzüne çıkabilir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; uzun bir süredir çaba harcadığımız bazı konular adına yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Bu konu temmuz ayında çözümlenecek ve bizler de derin bir nefes alacağız. Bu konu finansal ya da işimizle ilgili olabilir. Ev, şehir değişikliği yapmak isteyenler için de ağustos ayı uygun bir dönemdir. Daha önce verilen kararlar ve atılan adımlar sorun teşkil edebilir, aksilikler yaşanabilir. Aşk hayatımızda ise bizden kaynaklı bazı sorunlar bu evre de canımızı sıkabilir fakat şunu unutmayalım ki, biz hareketli bir burç olarak bazen duygularımıza yenik düşmekteyiz ve bu durum da haklı olsak da haksız konuma düşmemize sebep olmaktadır. Daha sakin ve anlayışlı bir ruh halinde olmamızda fayda vardır.

AKREP

Sevgili Akrepler; yılın üçüncü evresi artık iş ve kariyer alanımızda neredeyiz ve nereye doğru ilerliyoruz konusunda bize yol gösterecektir. Hedeflerimizin gerçekleşmeye başlaması bize büyük moral kaynağı olacaktır. Ağustos ayında kariyerimizle ilgili yaşanacak önemli gelişmelere hazırlanmalıyız. Hem bedenen hem de ruhen bu hazırlığa başlamamız gerekmektedir çünkü hem yorucu hem de oldukça kazançlı ve başarı potansiyeli yüksek bir döneme gireceğiz. Yalnız olan Akrepler ise bu evre de ani bir karar alıp evliliğe doğru ilerleyebilirler. Çocuk isteyen Akrepler için de uygun bir süreçtir. Finansal olarak bu süreçte çok dikkatli davranmalıyız. Gelirimizi kontrol altına alıp, gereksiz harcamalardan uzak durmalıyız.

YAY

Sevgili Yaylar; daha önceden başladığımız fakat dış etkenlerden kaynaklı olarak yarım bırakmak zorunda kaldığımız bazı işlerimizi tamamlamak için uygun bir döneme girmekteyiz. Yarım kalmış işler tamamlanırken, yeni sorumluluklar almak da gündemimizde olacaktır. Özellikle iş alanımızda beklenmedik sorumluluklar almak bizde heyecana sebep olabilir. Kendimizi geliştirmek adına kurslara başlayabilir ya da kendimiz geniş çaplı araştırmalar yapabiliriz. Ayrılık yaşadığımız bir ilişkimiz varsa tekrar barışabiliriz ancak çok uzun soluklu olmayacaktır. Bu sebepler başlayıp başlamamak konusunda iyi düşünüp hareket etmeliyiz. Var olan ilişkimiz varsa her iki tarafında kararı ile önemli konularla ilgili harekete geçebiliriz. Evlilik, nişan gibi konular gündemde olabilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; yılın üçüncü evresinde sosyal çevremizde önemli arkadaşlar, yüksek statüdeki insanlar, kariyerimizde ilerlemek istediğimiz yönde yeni dostluklar kurabiliriz.  Bu kişiler bize doğru yolda ilerlememiz konusunda oldukça fazla destek olacaklardır. Yeni tanışacağımız insanlarla normalden çok daha derin ilişkiler içerisinde olabiliriz. Hayata bakış açımızı değiştirecek olan bu dostluklar bize büyük moral kaynağı olacaktır. Yalnız olan Oğlaklar ise evlilik ile ilgili fırsatlarla karşılaşabilirler. Aniden başlanan ilişkiler ve hemen ardından alınan evlilik kararı etrafımızda şaşkınlık yaratabilir. Finansal olarak ise bu yılın en şanslı evresine giriş yapmaktayız.

KOVA

Sevgili Kovalar; bu evre bize oldukça bol şans getirecektir. Özellikle finansal kaynaklarımız bize büyük getiriler sağlarken, aşk hayatımızda da hayal bile edemeyeceğimiz bazı gelişmelere şahit olacağız. Belki uzun süredir istediğimiz fakat adım atamadığımız bir kişi bize gelip açılabilir, belki de arkadaş olarak hayatımıza devam ettiğimiz kişi ile güzel bir ilişkiye başlayabiliriz. İş ve kariyer alanımızdaki gelişmeler uzun süre sonra kendimize olan güvenimizin artmasında büyük rol oynayacaktır. Aile ile ilişkilerimiz, bağlarımız güçlenecektir. Kendi iç dünyamızda önemli kararlar alabiliriz. Temmuz ve Ağustos ayları bizim için bu yılın en önemli dönemleridir.

BALIK

Sevgili Balıklar; duygusallığımız hayatımızın her alanında kendini gösterecektir. Bu durum zaman zaman bize zarar verebilir. Özellikle ticaretle uğraşanlar için bu konu çok önemlidir. İşveren Balıklar bu süreçte duygusallıktan ziyade mantıkla hareket etmelidir. Aşk hayatımızda ise bitmek tükenmek bilmeyen sorunlar varsa, ağustos ayında birlikte alınan kararla bu ilişkiye son verebiliriz. Aslında bu durum ilk etapta zor gibi görünse de ilerleyen günlerde ne kadar doğru bir karar verdiğimizi hissedeceğiz. Sonbahar ayları bizim için aşk anlamında daha uygun bir dönemdir. Finansal olarak ise bu dönemin en şanslı burçlarından biriyiz. Bu şansı iyi değerlendirmeliyiz.

 
 
 
 
Yeşim
ÇEVRİMİÇİ
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Rosa
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Rosa...
İkra
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı