2020 YILI BURÇLARIN DÖRDÜNCÜ EVRESİ
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

2020 YILI BURÇLARIN DÖRDÜNCÜ EVRESİ

Elya · 2020. Eylül 15. · 2140 defa okundu

Sevgili takipçilerim; bu senenin son evresine girerken halen Mars Retro sunun etkisindeyiz ancak Ekim ayında yaşanacak Merkür gerilemesi ile hem bu yılın son Retro sunu yaşamış olacağız hem de iletişim, iş, aşk konularında biraz karmaşık haller almaya başlayabiliriz.

Dünyaca yaşadığımız salgın hastalıkların artması, ekonomik anlamda sıkıntılar, iş arayışları, işsizlik, finansal konular derken bir yılın daha sonuna gelmek üzereyiz. 2020 yılının son evresinde de bu olayların birçoğu ile karşılaşabiliriz ancak önemli olan direncimizi düşürmeden, toplu eylemlere katılmadan, sakin düşünüp ve ılımlı şekilde olaylara yaklaşmaya çalışmamızdır.

İşve kariyer alanımızda genel olarak bu evre de Ekim ayından itibaren daha öz güvenli, işimize dört elle sarılan, dinamik ve enerjik olacağımız bir döneme gireceğiz. Bu dönemde önemli olan kendimize daha fazla değer vermemiz ve kendimizi doğru şekilde ifade etmemizdir. İş değişikliği için Kasım ayından sonrayı beklemek daha doğru olacaktır.

Aşk hayatımız genel olarak eğer karmaşıksa ve bu karmaşaya çözüm bulamıyorsak Kasım ayı itibariyle sorunlarımız çözümlenmeye başlayacaktır. Bu çözümler bazen ortak noktada buluşup devam kararı almak da olabilir, bazen de ilişkiyi bitirmek adına da olabilir.

Finansal konular bu evre de bizleri en çok ilgilendiren konu olacaktır. Ekonomik anlamda hepimizi zorlu bir süreç bekleyebilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmamız ve hatta kenara az da olsa bir miktar para koymaya çalışmamız gereken bir dönemdir. Alım satım işlerimiz, açmamız gereken davalar, iş yerinden ayrılmak, ev değişikliği yapmak gibi önemli konularımızı mümkün olduğunca Kasım ayı ve sonrasına bırakmakta fayda vardır çünkü Mars gerilemesi yaşarken, ardından gelecek olan Merkür gerilemesi bizleri bu konularda tetikleyebilir.

2020 yılının dördüncü evresinde burçları neler bekliyor;

KOÇ

Sevgili Koçlar; Ekim ayı boyunca parasal konularda ve ikili ilişkilerimizde mümkün olduğunca durağan, sakin ve gerginlikten uzak kalmaya gayret göstermeliyiz. Finansal konularda bir anlık heveslerle çılgınca yaptığımız alışverişler önümüzdeki günlerde bizi bir hayli zorlayabilir. Kasım ayında ise finansal konularda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Uzun vadeli yatırımlar yapabiliriz. İş yeri sahibi olan Koçlar işleri ile ilgili atılımlar yapmak işitiyorsa, Kasım ayının ikinci yarısında harekete geçebilirler. Aralık ayı özellikle aşk konusunda bize oldukça şans getirecektir. Kendimizi hem mutlu hem de güvende hissedebiliriz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; özellikle iş alanımızda bazı sorunlar bizleri yorabilir. Üst düzey yöneticilerle yaşadığımız bazı sorunlar işimizden soğumamıza, daha ağır hareket etmemize neden olabilir ancak bu durum kısa süreli olacaktır. Kendimizi çok fazla bırakmamaya özen göstermeliyiz. Aşk hayatımız Kasım ayında yoluna girmeye başlayacaktır. Geçmişte kalan bir ilişkimiz tekrar gündeme gelebilir. Bu kişi ile aslında geçmişte belki bazı sorunlar yaşamıştık ancak yine de bu ilişkiye bir şans vermek isteyebiliriz. Finansal konularda Kasım ve Aralık ayında güzel gelişmeler peş peşe gelecektir. Ekim ayı boyunca her ne yaşarsak yaşayalım moralimizi bozmamaya özen gösterelim. Bağışıklık sistemimize de dikkat edelim.

İKİZLER

Sevgili İkizler; özellikle kariyer ile ilgili konularımızı bu evre de dikkate almalıyız. Fevri çıkışlar, söylemler, kırıcı tavırlar sergilemek bize bu süreçte sorun yaratabilir. Ekim ve Kasım aylarında iş çevremizle iletişimlerimize oldukça özen göstermeliyiz. Gereksiz gerginlikler bize kötü bir son hazırlayabilir. Finansal konularda durağanlık söz konusu olsa da bu aylarda bizleri zorlayacak konular yaşamayabiliriz ancak Aralık ayında bütçemizi kontrol altına almaya özen göstermeliyiz. Aralık ayı bize en fazla aşk ve aile konularında şans getirecektir. Dargın olduğumuz aile bireyleri varsa barışabiliriz. Yalnız olan İkizler ise yeni bir aşka yelken açabilirler. Bu kişi ile ilişkimiz uzun vadeli olacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; Ekim ayı bizi iş alanımızda son derece önemli ölçüde desteklemektedir. Yoğun iş tempomuz bizi her ne kadar yoracak olsa da geri dönüşler bizim için muhteşem olacaktır. İş ortaklarımızla ya da iş çevresinden çalıştığımız müşterilerle aramızdaki bağlar da güçlenmeler olacaktır. Kendimizi doğru ifade edip, anlaşmalarımızda, sözleşmelerimizde şans bizden yana olacaktır. İkna kabiliyetimiz yüksek olacaktır. Aşk hayatımızda ise eşimiz ya da sevgilimizle önemli bir konu hakkında Kasım ayında kararlar alabiliriz. Geleceğe yönelik alınan bu kararlar olumlu olacaktır. Finansal konularda ise Ekim ve Kasım ayları bize kazanç sağlayacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; yılın son evresi bizi duygusal anlamda biraz zorlayabilir. Özellikle eski eş, sevgili ya da uzakta olan aile bireyleri ile tekrar bir araya gelme ihtiyacı hissedebiliriz. Geçmişi yaşamak yerine kime nasıl duygu besliyor ya da ne hissediyorsak söylemeli, harekete geçmeliyiz. Onlardan alacağımız olumlu cevaplar ve sevgi bizi tekrar hayata bağlayacaktır. Kasım ayında uzun bir yolculuğa çıkabiliriz. Bu yolculuk iş ile ilgili olacaksa, tamamen işimize odaklanıp bu yolculuğu başarıyla tamamlamaya çalışmalıyız çünkü bazı aksilikler söz konusu olabilir. Kasım ayında alım satım işlerimiz, kazançlarımız gündemde olacaktır. Elimize bir miktar para geçebilir ve bu parayı nasıl değerlendirmemiz gerektiği ile ilgili etrafımızdan tavsiyeler alabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; 2020 yılının son evresine kadar yaşadıklarımız bizlere göre çok hareketli, zaman zaman can sıkıcı gibi geliyor olsa da dördüncü evre tam bir savaşçı ruh halimizi ortaya çıkarmamıza sebep olabilir. Finansal konularda çabalarımız artacak, insan ilişkilerimizde kendimizi ifade etmekte zorlanacak ama sonuçta kazanan hep biz olacağız. Bu zorlu süreci yanımızda kim olursa olsun yalnız başımıza atlatacağız. Finansal konularda vurdumduymaz davranışlar sergilememiz mümkündür. Bütçemizi her ne kadar kontrol altında tutmaya çalışsak da istediğimiz boyuta getiremediğimizi düşünüp, kemerleri gevşetebiliriz. Para enerjisi çok fazla elimizdekini tutmaya çalışmamızı asla sevmez parasız kalma ya da geleceğe dair para endişesi yaşıyorsak bundan vazgeçmeliyiz. Kasım ve Aralık ayı kazançlı bir dönem olacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; yılın son evresinde şimdiye kadar yaşadığımız birçok sorunlarımızdan kurtulma zamanıdır. Yılın başından beri bizi üzen, yolumuzu tıkayan her ne varsa hepsi birer birer yolumuzdan çekilmeye başlayacaktır. Aşk hayatımız oldukça renklenecek, yeni insanlarla tanışacağız. İletişim alanlarında başarılı olan, uyumlu ve ılımlı bir karaktere sahip Teraziler bu dönemde kalıcı dostluklarda kurabilirler. Ekim ayı parasal olarak kazançlı bir süreçtir ancak Kasım ayında bazı tıkanıklıklar ortaya çıkabilir. Aralık ayının sonuna doğru uzun vadeli kazançlar elde etmek için iş değişikliği yapabilir ya da ek bir iş bulabiliriz. İnternet aracılığı ile yapılan işlerde kazanç daha fazla olabilir. Soğuk algınlığına ve beslenme düzenimize dikkat etmeliyiz.

AKREP

Sevgili Akrepler; Eylül ayında yaşanan Mars gerilemesi en fazla bizleri ve Koç burcunu derinden etkilemişti. Bu etkiler Kasım ayına kadar süreceği için özellikle iş, para ve aşk alanlarımıza bu zamana kadar dikkat etmeliyiz. Aşk hayatımızda devamlı geçmişe dayalı sorunlar çıkarmaktan uzak durmalıyız. Devamlı aynı konuyu gündeme getirmek sevdiğimiz insanların bizden uzaklaşmasına sebep olabilir. İş ve kariyer alanımızda değişiklik yapmak istiyorsak acele karar vermemeliyiz. Birkaç farklı işe aynı an da ilgi duyabiliriz ve hangisinde karar kılmamız gerektiğine dair fikir sahibi olamayabiliriz. Net karar vermek için Kasım ayının sonunu beklemeliyiz.

YAY

Sevgili Yaylar; özgür ruh halimizin daha fazla ortaya çıkacağı bir evreye girmekteyiz. Bu durum zaman zaman bize manevi zarar verse de genel olarak her şey istediğimiz gibi ilerleyecektir. Finansal konularda bu evre de en fazla Kasım ve Aralık bizim için hayırlı olacaktır. Ekim ayı boyunca alım satımlar, banka işleri, borçlar, senetler gibi konuları ertelemeye özen göstermeliyiz. Ev değişikliği yapmak istiyorsak Kasım ayını beklemeliyiz. Özellikle estetik konularına karşı merakımız varsa kesinlikle bir operasyon geçirmemeye özen göstermeliyiz. Herhangi bir rahatsızlığımız varsa ve doktorumuz mecbur kılıyorsa tabi ki ameliyat olabiliriz ancak keyfi operasyonlar için uygun değildir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; bu evre de işlerimizle ilgili yoğunluk söz konusu olacaktır. Uzun süredir ara verdiğimiz bazı işlerimizi tekrar ele almaya başlayabiliriz. Ortaklıklar gündemde olurken, anlaşmalarda, sözleşmelerde, kontratlarda evrakları iyice okuyup, analiz edip imza atmaya özen göstermeliyiz. İlerde çıkabilecek bazı anlaşmazlıklara karşı şimdiden tedbirimizi almalıyız. Aşk hayatımızda acele kararlar almamaya özen göstermeliyiz çünkü acil alınan kararlar önümüzdeki günlerde pişmanlıklar yaşamamıza sebep olabilir. Yalnız olan Oğlaklar ise yeni birisi ile tanışabilirler ancak bu kişi ile birlikteliğimizin adı Kasım sonlarına doğru konulabilir. Aile büyükleri ile daha yakından ilgilenmemiz gereken bir süreç yaşayabiliriz.

KOVA

Sevgili Kovalar; var olan hayat çizgimizi korumak adına önemli adımlar atabiliriz. Şu an içinde bulunduğumuz yaşam şartlarımız bizim için yeterlidir ve ülke olarak yaşanılan bu sıkıntılı günlerde ileriye dönük riskli kararlar almamaya özen gösterebiliriz. Bu kararımız hem bizi hem de ailemizi önemli ölçüde etkileyen unsurdur. İş ve kariyer alanımızda bizleri Kasım sonu ve Aralık ayında olumlu gelişmeler beklemektedir. Eylül ayında yaşanan Mars gerilemesi tüm burçları etkilediği gibi bizleri de iş ve para konularında etkilediği için hareket etmemek, Kasım ayını beklemek en doğrusu olacaktır. Salgın hastalıklara karşı bağışıklık sistemimizi koruyacak şekilde beslenmeye özen göstermeliyiz. Kış ayları bizim bağışıklık sistemimizi düşürebiliyor.

BALIK

Sevgili Balıklar; bu yıl şimdiye kadar bizlere istediklerimizi vermemiş ya da ertelemeler yaşamamıza sebep olmuş olabilir. Artık harekete geçme zamanıdır. İş ve para konularında uzun süredir planladığımız projeler varsa hayata geçirebiliriz. Özellikle Kasım ayında işimizle ilgili önemli gelişmeler söz konusu olacaktır. Yeni ortaklıklar kurabilir ya da ekip halinde işlerde bulunabiliriz. İş değişikliği yapmak istiyorsak Kasım ayını beklemeliyiz. Daha erken adım atarsak bu iş çok kısa süreli olabilir ya da istediğimiz şartlar oluşmayabilir. Aşk hayatımız tam tersine gayet keyifli olacaktır. Karşı cinsin algıları bize karşı açık olacaktır ve hiç ummadığımız kişilerden teklifler alabiliriz. Keyifli organizasyonlara katılabiliriz, orada güzel enerji taşıyan insanlarla tanışabiliriz. Bu kişiler işimizle ilgili bizlere doğru tavsiyelerde bulunabilirler. Özellikle yeni iş yeri kurmak isteyenler bu tavsiyelere kulak vermelidir.

 

 
 
 
 
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Gamze
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
Mavi Lotus
ÇEVRİMİÇİ
 
Hissiyat her insanda var olan bir duygudur. Bunu yoğun yaşamak bazı öngörülerde bulunabilmek için farkındalıklarım oluştu.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ŞUANDA MEŞGUL
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı