2019 YILI BURÇLARIN ÜÇÜNCÜ EVRESİ
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

2019 YILI BURÇLARIN ÜÇÜNCÜ EVRESİ

Elya · 2019. Haziran 20. · 2296 defa okundu

Sevgili takipçilerim; Burçları önümüzdeki 3 ay boyunca genel olarak nelerin beklediğini sizlere kısaca anlatmaya çalışacağım. Bu evrenin içinde 2 tane Retro, 1 Güneş tutulması ve parçalı Ay tutulması bizleri beklemektedir.

Temmuz ayında Merkür Retro’su, ağustos ayında Uranüs Retro’su yaşanacaktır. Bu iki gezegende kendi içlerinde çok zıt karakterler olduklarından dolayı, evrenin ilk ayında daha karmaşık ruh halinde olabiliriz fakat ağustos ayında yaşanacak Uranüs gerilemesinde daha dingin ve daha tedbirli hareket etmeyi öğrenmiş olacağız. Genel olarak bakıldığında bu süreçte, aşk hayatımızda kendimize olan güvenimiz hem artacak hem de karşı tarafa bu güveni çok rahat verebileceğiz. İş ve kariyer alanımızda kısa süreli durgunluk yaşayabiliriz ancak Ağustos itibariyle bu konuda güzel gelişmeler yaşayacağız. Terfi, zam bekleyenler için hayırlı bir dönemdir.

2019 yılın üçüncü evresinde en şanlı burçlar Aslan, Koç ve Yay burçları olacaktır. Ateş grubu burçları bu dönemde kendilerini hem geliştirme hem de iş olanaklarını genişletme fırsatları yakalayacaklardır. Yeni iş fırsatları, aile ile ilgili konularda köklü değişiklikler aslında bütün yıl boyunca sık aralıklarla gündemde olacaktır. Aile içindeki anlaşmazlıklar, dargınlıklar artık son bulmaya başlayacak, eskisinden çok daha iyi iletişim halinde olacağız. Temmuz ayında yaşanacak Merkür gerilemesi döneminde finansal konularda beklenmedik yükselişler ya da inişler yaşanabilir. Ters köşeler yaşayabiliriz fakat burada önemli olan doğru hareket etmektir.  Elimize geçen fırsatları doğru değerlendirdiğimiz sürece kazanç sağlayabiliriz. Uranüs gerilemesi döneminde ise eski aşklar gündeme gelebilir.

2019 yılının 3. Evresinde burçları neler bekliyor;

KOÇ

Sevgili Koçlar; ağustos ayında kendi grubumuzda gerçekleşecek Uranüs gerilemesine kadar aşk hayatımız istediğimiz şekilde devam edebilir ancak bu gerileme döneminde işler biraz karışabilir, eski sevgili tekrar gündeme gelebilir. Aslında bu duruma bizde sitem etmeyeceğiz fakat yeni ilişkimizin bize daha iyi geldiğini ve daha huzurlu olduğumuzu unutmadan hareket etmeliyiz. İş konusunda ise uzun süredir düşündüğümüz fakat bir türlü adım atma konusunda cesaretimizi toplayamadığımız konularda ciddi adımlar atacağız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; 2019 yılın 3. Evresi bize parasal anlamda bolluk ve bereket getirecektir. Sadece Boğa burcu değil, genel anlamda Toprak grubundan olan burçlar bu dönemde finansal olarak şanslı bir dönem yaşayacaklardır. Uzun süredir planladığımız ve yapmak istediğimiz birçok şeyi alma ve yapma fırsatı yakalayacağız. Örneğin yurt dışı tatili ya da istediğimiz model telefon ya da bilgisayarı alabiliriz. Aşk konusunda şansımızın olmadığını düşündüğümüz anda hayatımıza renkli bir karakter girebilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; bu evrede kendimize daha fazla önem vermeye başlayacağız. Yoğun iş temposu içinde olanlar ve aile içinde büyük sorumluluğu olanlar bu durumdan daha çok etkilenecektir. Kendimizden çok başkalarına emek harcadığımızın farkına varacağız ve ilk önce görsel anlamda kendimize önem vereceğiz ve keyifli tatil planları yapacağız. Gittiğimiz yerlerde yeni biriyle tanışabiliriz ve güzel bir birlikteliğe adım atabiliriz. Bu kişi su grubundan biri olabilir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; bu yılın üçüncü evresinde ortaklarımızla ya da yakın iş arkadaşlarımızla yeni bir iş için paramızı birleştirip büyük yatırımlı projelere imza atabiliriz. Bu projeyi hayata geçirmek kolay olmayacaktır fakat tecrübelerimizi ve etrafımızdaki kişilerin yardımını birleştirdiğimizde, maddi ve manevi doyuma ulaşacağız. Aşk hayatımızda beklenmedik ayrılıklar ya da tam tersi ilişkiyi pekiştirmek söz konusu olabilir. Bu dönemde hayatımızda hep uç noktalarda olacağız yani ya hep ya da hiç diyeceğiz ve riske gireceğiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; bu dönemde yaşam ya da iş hayatımızdaki konforumuzdan biraz sıkılıp, daha iyisi için harekete geçebiliriz. Ev değiştirme ya da şehir değişikliği yapma konusunda derin düşüncelere girebiliriz fakat böyle ciddi konular hakkında hemen karar vermemeye özen göstermeliyiz. İş alanımızda yakın çalışacağımız kişilerle iletişimlerimiz güçlenecektir. Bu kişilerle birlikte ekip halinde çok güzel projelere imzalar atabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; bu evrede aşk hayatımızda uzun süredir devam eden rutin durumdan sıyrılıp hareketli ve heyecanlı bir süreç yaşayacağız. Ciddi ilişki içinde olanlar bu 3 aylık süreç içinde evlilik kararı alabilirler. Finansal olarak aileden destek almamızı gerektiren bir durumla karşılaşabiliriz. Bu durum geçmişte kalan ve unuttuğumuz bir borç olabilir. Bu dönemde sosyal çevremizde değişimler söz konusu olacaktır. Yeni bir çevreye girmek bize iyi gelecektir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; bu evrede bizim için çok büyük sorun olarak görmediğimiz konular tekrar gün yüzüne çıkacaktır ve bu durum bizi biraz zorlayabilir. Para ile ilgili ya da evrak, Hukuki işler, mahkeme gibi konular olabilir. Sosyal olarak kendimizi eksik hissettiğimiz alanlara yönelebiliriz. Bunlar dans, resim, şan dersleri gibi alanlarda olabilir. Aşk hayatımızda sorun yaşıyorsak, buna bir çözüm bulmak yerine son noktayı koymak isteyebiliriz.  

AKREP

Sevgili Akrepler; bu evre bize hem iyi gelecek hem de bazı konularda yaşadığımız tıkanıklıkların açılmasına vesile olacaktır ancak ikili ilişki konularında bencil tavrımızdan uzak durmadığımız sürece insanların bizim hakkımızda söylediği bazı kötü söylemler kulağımıza gelebilir. Böyle bir durumla karşılaşmak yerine, daha anlayışlı ve karşısındakini de düşünen bir tavır sergilersek, sosyal iletişimlerimiz daha olumlu ilerleyecektir. Finansal konularda harcamalarımız bu süreçte çoğalabilir ve bu durum önümüzdeki günlerde sıkıntı yaşamamıza sebep olabilir.

YAY

Sevgili Yalar;iş ve kariyer alanımızda arşivlerimiz, medya, dijital dünyada ki iletişimlerimiz gündemde olacaktır. Üst düzey yöneticilerle önemli bir konuda toplantılar yapabilir, kendimizi doğru şekilde ifade etme fırsatı yakalayabiliriz. İş konusunda kariyerimizi derinden etkileyecek atılımlarda bulunabiliriz. Kendimizi daha iyi bir konumda hayal edeceğiz ve bu yılın sonuna doğru bunu başarmış olacağız. Aşk hayatımızda ise yeni bir ilişkiye başlayabiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; bu 3 aylık dönemde bize karşı samimi yaklaşımlarda bulunan herkese karşı bir duvar örme ihtiyacı hissedebiliriz. Biz böyle davrandıkça, insanlar bizimle daha fazla iletişim halinde olmak isteyebilirler. Hislerimizdeki eksiklikleri gidermek için harcayacağımız zaman bize olumlu şekilde dönüş yapacaktır.  Kendi iç dünyamıza kısa süreli bir dönüş yaşayacağız fakat bu durumdan sıkılıp, tekrar sosyal evremizle bağlarımızı güçlendireceğiz. Finansal olarak kazanç elde edeceğimiz yatırım fırsatları elimize geçebilir ve bir miras konusu gündeme gelecektir.

KOVA

Sevgili Kovalar; bu evrede kendimizi çok şanssız hissedebiliriz fakat ağustos ayında hayatımızda köklü değişimler oluşmaya başlayacaktır. Bu değişimler evlilik, nişan, terfi, atama ve tayin gibi konular olabilir. Uzun zamandır hayalini kurduğumuz ilişkiyi yaşayacak yeni birisi ile tanışabiliriz. Bu kişi Toprak ya da Hava grubundan birisi olabilir. Bu kişi ile enerjimiz uygun olacaktır. Aile bireylerinden uzakta yaşayanlar ise aile ile vakit geçirme fırsatı bulacaklardır.

BALIK

Sevgili Balıklar; yılın 3. Evresine girdiğimiz anda özellikle aile içi ilişkilerimiz ve ev sınırları içinde ki yaşantımız konusunda hassas olacağımız, hesapta olmayan bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu durum karşısında kendimizi sorgulayabilir, zaman zaman kendimizi suçlayabiliriz. Yoğun iş temposundan dolayı sevdiğimiz insanları ihmal ettiğimiz hissine kapılabiliriz. Finansal konularda yaşam kalitemizi daha iyi duruma getirmek için arayışlar içine girebiliriz. Aslında bu yaz dönemi bizim için tamamen paraya odaklı olma dönemidir.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı