2019 YILI BURÇLARIN İKİNCİ EVRESİ
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

2019 YILI BURÇLARIN İKİNCİ EVRESİ

Elya · 2019. Mart 26. · 2326 defa okundu

Sevgili takipçilerim; Burçların ikinci evresi diye adlandırdığımız NİSAN, MAYIS VE HAZİRAN ayları hem baharı müjdeler hem de yaz mevsimine giriş yaptığımız bir dönemdir.

Bu 3 aylık süreçte Jüpiter, Satürn, Neptün ve Plüton gezegenlerinin geri hareketlerini yaşayacağız. Bu gerilemeler değişken yapıya sahip burçlarda meydana geleceğinden ötürü yani Yay, Oğlak ve Balık burcunda olması bizi sabit enerjiden ve geçmişe dönük yaşamaktan sıyrılıp, ileriye dönük bir yapıya sahip olacağımızı müjdelemek isterim. Geçmişte yaptığımız hataların bedellerini ödemek yerine, bunlardan ders çıkarıp, daha iyisine ulaşmak için atacağımız adımları daha dikkatli seçeceğiz. Bu durum aslında hepimiz için akıllıca ve çözüm getiren sonuçları doğru değerlendirme yeteneğini bizlere sunacaktır.

Özellikle bu dönemde maddiyatla ilgili ve hayatımızda olması gereken değişimleri bir an önce yapmamız ve kazanmamız adına evren bizi destekleyecektir. Finansal konularda yeni fikirler edinebilir, ilerlediğimiz yolu başka bir yöne çevirebiliriz yani aklımızı kullanmaya başlayabiliriz. Şimdiye kadar neden bu yolu denemediğimizi sorgulayabiliriz ancak kendimizi bu konuda sorgulamak yerine, tam gaz devam etmeliyiz ve bize sunulan fırsatları doğru değerlendirmeliyiz. İş ve kariyer alanlarımızda aklımıza gelmeyecek kadar değişik ve bir o kadar da güzel değişimlere açık olacağız. Bu durum hem bizi hem de etrafımızdaki insanları bir hayli şaşırtabilir. Oğlak ve Yay burcu değişimlere en açık burçlardan bazıları olduğundan dolayı yaşadığımız değişimleri kabullenmemiz biraz zor olabilir ama şunu söylemeliyim ki, bu değişimler bizim hayata bakış açımızı oldukça yüksek oranda değiştirecektir.

2019 yılının ikinci evresinde burçları neler bekliyor;

KOÇ

Sevgili Koçlar; Geçmiş dönemlerde yaşadığımız zorluklar ve beklemeler artık sona erecektir. Bu dönemde yaşanan gezegen gerilemeleri hareketli ve umut veren gezegenlerde yaşanacağından dolayı artık yapmamız gereken fakat bir türlü sonuçlandıramadığımız birçok konu gün yüzüne çıkacak ve sonuç bulacaktır. Artık harekete geçme zamanıdır. İş ve kariyer alanında büyük adımlar atabilir, hedeflerimize ulaşmamız da uzun bir yol alacağız. Aşk hayatımızda da aynı durumlar geçerlidir. Yeni aşka yelken açmak ya da var olan ilişkimizi iyileştirici olaylar yaşayabiliriz.

BOĞA

Sevgili Boğalar; Bu dönemde duygusal anlamda geçmiş dönemlerimize nazaran daha güçlü ve kararlı bir tutum sergileyeceğiz. Geçmiş zamanda bizi üzen, kendimizi eksik hissettiğimiz olaylar artık bizi üzemeyecek, tam aksine onlardan ders aldığımızın farkına varıp, daha temkinli davranışlar da bulunacağız. Yaptığımız ya da söylediğimiz hiçbir şeyden pişman olmayacağız. Bu dönem iş değiştirme, yeni iş teklifi gibi fırsatlar bizleri bekliyor. Ruhsal anlamda daha sakin ve dingin bir tavır sergileyeceğiz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; Bu dönemde sağlık, görsel açıdan imaj değişikliği konularında kendimize çok daha fazla özen göstereceğiz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için uygun bir dönemdir. Geçmiş zamanda kalmış ama bir türlü tam olarak bitiremediğimiz aşklar tekrar hayatımıza girebilir. Bu durum karşısında kendimizi çok çaresiz hissedebiliriz ancak şunu bilmeliyiz ki, geçmişte kalan ve yaşanmış ilişkiler bizim için hayırlı değildir ve bu sefer daha fazla üzülebiliriz. Finansal konularda çok şanslıyız. Yatırım yapmak istiyorsak bu süreci çok iyi değerlendirmeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; Bu dönemde evliliğinde ya da ilişkisinde sorunlar yaşayan ve bu ilişkiyi bitirme kararı alan Yengeçler ilişkiyi toparlama fırsatı bulacaklardır. Finansal konularda harcamalarımızı çok dikkatli yapmalıyız. Beklenmedik bir anda ortaya çıkan borçlar ya da ödemeler parasal anlamda bizi zorlayabilir. İş ve kariyer alanımızda 22 Nisan ile 15 Mayıs tarihleri arasında çok şanslı olacağımız bir dönemdir. Yeni bir işe başlayabiliriz ya da bizi mesleğimizde başarıya doğru getirecek güçlü insanlarla tanışabiliriz. Sağlık enerjimiz oldukça yüksektir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; Geçtiğimiz yıl yaşadığımız zorluklar bizi maddi ve manevi olarak çok fazla yormuştu. Bunun en büyük nedeni, geçtiğimiz yıl yaşanan gezegenlerin geri hareketlerinin çok fazla olmasıydı. Bu yıl Retro hareketleri çok fazla olmayacağından dolayı kaybettiğimiz gücümüzü bu yıl toparlamaya başladık ve bu evre de daha fazla güçleneceğiz. Özellikle aile ve aşk hayatımızda fikirlerimizi kabul ettirmekte zorlanmayacağız. Aile bireyleri ve sevgilimizle aramızdaki sorunlar çözümlenmeye başlayacaktır. İş ve kariyer alanımızda ise beklenmedik gelişmeler yaşayabiliriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; Bu dönemde özellikle 27 Mart ile 22 Nisan tarihleri arasında var olan ikili ilişkilerimizi bir sonuca bağlamak isteyeceğiz. Yalnız olan Başaklar ise hayatına renk katacak ve duygularını harekete geçirecek yeni biriyle tanışabilirler. Bu kişi hayatımızla ilgili yapmak istediğimiz bazı konuları çözümlememizde bize çok büyük destek verebilir. Bu kişinin varlığı bize güç verecektir. İş alanımızda ise değişik bir süreç yaşayabiliriz. Örneğin, var olan işimize devam ederken hiç ummadığımız yerlerden yeni teklifler alabiliriz. Burada önemli olan mevcut yaşam kalitemizi düşürmeden kararımızı vermemiz gerekmektedir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; Bu evrede önemli kararlarımızı hayatımıza geçirmek adına atacağımız adımlarda ailemizin desteği bize çok fazla olacaktır. Bu durum bizi mutlu edecektir. Uzun zamandır kendimizi hep yalnız hissediyoruz. Kendi iç dünyamıza dönük yaşamak yerine artık kabuğumuzdan çıkıp sosyal çevremizle ve sevdiklerimizle daha fazla vakit geçirebiliriz. Estetik konuları ile ilgili operasyon yaptırmak isteyenler olumlu sonuçlar alacaklardır. Taşınma, şehir değiştirme ya da evdeki eşyaları değiştirmek gibi konular gündemde olacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; Sadece bu evre değil, genel olarak bu yıl bizim için bolluk ve bereket getirecektir. Yaşam kalitemizi arttırmak ve daha konforlu bir hayat yaşamak adına ruhani bir uyanış yaşayacağız. İş değiştirme ya da mesleğimizde daha başarılı olmak adına kurslara başlayabiliriz. Sosyal çevremizde aranılan bir karakter olacağız. Karşı cinsin algıları her daim bize açık olacaktır. Özellikle Akrep kadınları için ilişkiler açısından hem eğlenceli hem de biraz hareketli bir dönem olacaktır. Finansal konularda bize uzun vadeli fayda sağlayacak destekler alabiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; Bu evrede her yönden rahatlama yaşayabiliriz. İşimiz, evimiz, ilişkilerimiz istediğimiz boyutta değişime ve olumlu gelişmelere açık olacaktır. Bu rahatlık kendimize olan güvenimizin çoğalmasında etken olacaktır fakat sağlık ve görsel görünüm açısından kilo almaya müsait olduğumuzdan dolayı rahatsızlık hissedebiliriz. Rejime başlamak ya da spor yapmaya karar vermek, kötü alışkanlıklarımızdan kurtulmak için doğru bir zamandır. Parasal konularda bereketliyiz ancak gelen para hemen gidebilir. Harcamalarımızı sadece ihtiyaçlarımız doğrultusunda yapmalıyız.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; Bu evrede çaba gösterdiğimiz, hırslı ve kararlı davrandığımız sürece istediğimizi hayattan alabileceğiz. Retro hareketlerine bakacak olursak burcumuzda gerçekleşecek döngülerin bize etkisi oldukça güçlü ve olumlu olacaktır. Aşk hayatımızda köklü bir değişiklik yaşayabiliriz. İlişkimizi ya bitireceğiz ya da net kararlar alıp, bu kararların arkasında duracağız ve sorunları çözümleme yolunda ilerleyeceğiz. Ev alımı satımı gibi konularda kazanç sağlayabiliriz. Yeni iş yeri kurmak isteyenler için uygun bir dönemdir. Ortaklıklar söz konusu olabilir.

KOVA

Sevgili Kovalar; Bu evrede ruhsal olarak umursamaz ve sadece kendimizi düşünen bir karakter sergileyebiliriz. Etrafımızda olan bazı olaylardan ve kişilerden uzak kalmak isteyebiliriz. Yakınlarımızla, eşlerimizle daha fazla vakit geçirebiliriz, hobilerimize yönelebiliriz. Finansal konularda elimize geçen para ile hem ihtiyaçlarımızı karşılayacak hem de sosyal alanlarda istediğimiz gibi harcamalar yapabileceğiz. İş alanımızda söylemlerimiz ve davranışlarımız her daim dikkat çekecektir. Rakiplerimiz en ufak bir yanlışımızı ve hatamızı yakalamak için pusu da bekleyebilirler. Bu yüzden temkinli olmalıyız.

BALIK

Sevgili Balıklar; Bu dönem iş değiştirmek, ev taşımak ya da yeni bir ilişkiye başlamak için uygun bir dönem değildir. Mümkün olduğunca mevcut durumumuzu korumaya özen göstermeliyiz. Var olan ilişkimizde sorunlar varsa, bunlara çözüm bulma konusunda her iki tarafında elini taşın altına koyması gerekmektedir. Uzun süredir hayalini kurduğumuz keyifli bir tatil için organizasyonlar yapmaya başlayabiliriz. İkili ilişkilerde ise uzun süredir bizi gözlemleyen fakat cesaretini toplayıp karşımıza gelemeyen bir kişi duygularını bize açabilir ancak bu kişi ile ilişki yaşama konusunda acele karar vermemeliyiz.

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ŞUANDA MEŞGUL
Maya
 
Köklerden gelen duru görü yeteneğimin farkına vardığımda on altı yaşlarındaydım. Bu zamandan itibaren ilk başta yakın çevreme, daha sonra ise yardıma ihtiyaç duyan kişilere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Sahra
 
Ben Medyum Sahra, Kendimi üç beş kelimeyle ifade edemem belki. Benim kim olduğumu öğrenmemiz için iletişime geçmeniz şart. İyi ve kötü medyum yoktur. Duru gözü yeteneği olan her kişi zaten medyumdur.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Betül
 
16 yıl önce tanıştım gizemli ve mistik dünyayla… Rüyaların esrarengiz yönlerini keşfetmemle de bu yeteneğim ortaya çıkmış oldu.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı