2019 YILI BURÇLARIN DÖRDÜNCÜ EVRESİ
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

2019 YILI BURÇLARIN DÖRDÜNCÜ EVRESİ

Elya · 2019. Eylül 18. · 3034 defa okundu

Sevgili takipçilerim; Önümüzdeki 3 ay boyunca yani Ekim, Kasım, Aralık aylarında bizleri hayatımızın her köşesinde nasıl farklılıklar, değişimler ya da gelişmeler beklediğini kısaca anlatmaya çalışacağım.

Bu evrede 26 Aralık’ta bir Güneş tutulması yaşanacaktır. Halkalı Güneş tutulması diye tabir edilen bu tutulma bizleri genel olarak olumlu yönde etkileyecektir. Merkür gezegeninin 11 Kasım tarihinde Güneşin önünden geçmesi gerçekleşecektir. Bu durum çok sık rastlanan bir olay değildir. Bunun yanı sıra Ekim, Kasım ve Aralık aylarında dönem dönemde göktaşı yağmurlarına şahit olacağız. 31 Ekim tarihinde de Merkür Retro su bizleri beklemektedir. Bu sene çok fazla Retro yaşamamış olmamız hepimizi geleceğimiz adına vereceğimiz kararlarda daha net ve sağlam kararlar vererek ilerlememiz için olumlu sonuçlandırmaktadır. Biliyoruz ki Retro hareketleri her zaman gerileme sürecidir ve işlerimizde, düşüncelerimiz de ertelemeler, gerilemeler yaratmaktadır.

Bu evre genel olarak hepimize umut vaat etmektedir. Enerjik, hırslı ve hayata çok daha sıkı tutunan birer birey olarak hayatımıza devam edeceğiz. Yeniliklere açık, şartlarımızı zorlamadan riske girerek yeni projelere başlayabilir ya da ev hayatımızda farklılıklar yaratabiliriz. Finansal olarak hepimizde güçlü bir enerji olacaktır ancak bu enerjiyi doğru kullanmadığımız sürece bu gücü kaybedebiliriz. Doğru şekilde kullananları hızlı yükselişler beklemektedir.

Aile ile ilgili bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Böyle durumlarla karşılaştığımızda fikirlerimizi çok fazla açığa vurmamalı, bireylerle aramıza mesafe koymamaya özen göstermeliyiz çünkü bu süreçte yaşanan dargınlıklar uzun süreli olabilir.

İş ve kariyer alanlarımızda ise değişiklikler yapmak isteyenler için uygun bir süreçtir. İşinden memnun olanlar ise aynı doğrultuda işlerine devam edeceklerdir.

2019 YILINDA 4. EVRENİN BURÇLARA ETKİLERİ;

KOÇ

Sevgili Koçlar; hayata daha keyifle, huzurla tutunmanın tam zamanıdır. Aile içi bağlarımız, sosyal çevremiz bize her konuda büyük destek sağlayacaklardır. Bu dönemde en önemli unsur, hayatımızda değiştiremeyeceğimiz, kabullenmek zorunda olduğumuz konuları, olayları değiştirmek için inat etmemeli, akışa bırakmalıyız. Tam tersi hareketlerimiz bize çok fazla zarar verebilir. Finansal gücümüz daha da iyi olacaktır. Para harcamayı seven Koçlar bu dönemde hem kendileri için hem de sevdikleri kişiler için harcama yapmaktan çekinmeyeceklerdir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; belirsiz bir aşk döngüsünde olanların aşk hayatları netlik kazanacaktır. İkilemde kalanlarımız tercihini doğru yönde yapıp huzurlu bir ilişki yaşayacaklardır. İçimize sinmeyen, kafamızda soru işaretleri oluşturan ilişkileri de bitirme kararı alabiliriz. İş ve kariyer alanlarımız her zaman ön planda olacaktır. Kendimizi geliştirmek, daha iyi bir sistem kurmak için bütün fırsatları değerlendiren, dikkat odaklı bir tutum içinde olacağız. Finansal konularımızda biraz kısıtlamaya gitmemiz gerekebilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; uzun süredir kendimizin dışında herkesle yakından ilgilenen bir durum içindeydik fakat bu evrede artık ben neredeyim? Ne hissediyorum? Ne istiyorum? gibi sorular kafamızı kurcalayabilir. Kendimize daha fazla zaman ayırmak isteyeceğiz ve bunu sonuna kadar hakkını vererek yapacağız. Kendini seven, bedenine, ruhuna iyi gelen faaliyetlere katılan, sevdiği ortamlarda sevdiği kişilerle zaman geçiren ve en önemlisi görsel olarak farklılıklar yaratan bir birey olacağız. Bu durum değişikliği bizi iş ve aile konularında da olumlu destekleyecektir. Moralimiz oldukça yüksek olacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; fark edilmek isteğimiz çok fazla bizi meşgul edecektir. Toplum önünde, sosyal çevremizde fark edilmek için çaba harcayabiliriz. Etrafından olumlu eleştiriler almayı çok seven Yengeçler olarak hedefimize ulaşacağız. Duruşumuzla, yaptığımız başarılı işlerle ya da yaşadığımız düzgün ilişkimizle gündemde olacağız. İş alanımızda sorumluluklarımız artacaktır. Bu yoğun tempo bizi özellikle bedensel olarak yorsa da huzurumuz yerinde ve zihnimiz rahat olacaktır. Hukuki işlerimiz varsa onlarla meşgul olabiliriz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; ikili ilişkilerimiz bu süreçte masaya yatırılacaktır. İlişkimizi daha iyi boyuta taşımak, karşı tarafın istekleri, ilişkide durağanlık varsa nasıl değişiklikler yapıp durumu farklılaştırabiliriz gibi konulara yönelebiliriz. Enerjik ruh halimiz uzun vadeli ilişkilerde sıkılmamıza sebep olmaktadır ve bu yüzden değişime ihtiyacımız vardır. Finansal konularda bütçemizi gözden geçirip, elimizdeki para ile nasıl daha iyi bir hayat sürdürebiliriz konularına önem vereceğiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; bu evrede finansal konular hayatımızın diğer konularının önüne geçecektir. Neredeyse bütün enerjimizi parasal konulara vereceğiz. Yeni iş yeri kurmak isteyenler ya da kurmuş olanlar bu durumu devam ettirebilmek ve daha iyi konuma gelebilmek için akıllıca davranıp, elimize geçen bütün fırsatları değerlendireceğiz ve sonuçta muhteşem olacaktır. Aile içinde duruşumuz, eşlerimiz, çocuklarımız bize her daim destek olacaklardır. Aşk hayatında sorunları olan Başaklar ise durumu toparlayacaklarıdır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; insanları mutlu etme çabamız bizim burcumuzun en önemli özelliklerinden biridir. Bu evrede etrafımızda bizi üzebilecek ya da kırılmamıza neden olacak bazı insanlar olabilir. Endişelenmeden tek yapacağımız şey sessizce uzaklaşmak olmalıdır. Güzel ve dinamik enerjimizi bu kişilere harcamak yerine işimiz ve ilişkimize odaklanmak bizim için daha hayırlı olacaktır. Finansal konularda kendimizi yetersiz hissettiğimiz konularda yakınlarımızdan destek alabiliriz. Uzun süredir gerçekleştiremediğimiz bazı hayallerimizi de gerçekleştirmek için fırsatlar yakalayacağız.

AKREP

Sevgili Akrepler; bu evrede özellikle insan ilişkilerimiz önemli bir kavramdır. Sosyal çevremiz ya da ikili ilişkilerimiz de hiç kimseyi garanti olarak görmemek gerekir. Biz ne yaparsak yapalım ya da ne söylersek söyleyelim kimsenin bizi bırakmayacağı kanısında olmak bizi yanıltabilir. Her şeyden önce empati kurmayı öğrenmeliyiz. İnsanlar tarafından seviliyoruz fakat bazen onları kırmak için çekinmeden hareket etmekteyiz. Finansal olarak ise yeni başlangıçlar söz konusu ise bol kazanç elde edebiliriz.

YAY

Sevgili Yaylar; bu dönemde işimizle ilgili bazı sorunlar canımızı sıkabilir. İş değişikliği yapma isteğimiz çok fazla olabilir fakat şu an bulunduğumuz konumdan, yerimizden daha iyi bir pozisyonda olan iş bulmadıkça işten ayrılmamız doğru bir seçim değildir. İlerleyen zamanlarda yaptığımız bu değişiklikten dolayı pişmanlık duyabiliriz. Para bizim için pek önemli bir unsur değildir fakat yine de şartlarımızı olumlu yönde kullanmaya özen göstermeliyiz. Aşk hayatımızda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; 4. Evre bizi özellikle ikili ilişkilerde desteklemektedir. İlişkisi olan Oğlaklar daha ileri boyuta ilişkiyi taşımak adına adımlar atabilirler. Sevgilimizin ailesi ile tanışabilir ya da her iki tarafın aileleri tanışma fırsatı bulabilirler. Evlilik gibi konular gündemde olup, bu konu için hazırlıklara başlayabiliriz. İş yeri sahibi olanlar için biraz sıkıntılı bir süreç olabilir. Vergi borçlarımız, muhasebe ileri, evraklar gündemde olabilir. Sosyal çevremizden uzak kalıp, kendi dünyamızda sevdiklerimizle vakit geçirmeyi tercih edebiliriz.

KOVA

Sevgili Kovalar; yeni bir yol çizme arifesinde olan Kovalar için oldukça keyif verici ve başarılı bir dönem olacaktır. Şehir değişikliği, evlilik, çocuk sahibi olmak isteyenler bu süreçte olumlu sonuçlar alabilirler. Finansal konularımızda ise var olan durumumuzda değişiklikler söz konusu olacaktır. İş arayanlar hızlı görüşmeler yapabilir ve hemen bir iş sahibi olabilirler. Burada önemli olan tek şey yeni iş yerimizdeki kişilerle iletişimlerimizde seviyeli ve ılımlı olmaktır. Haksızlığa gelemeyen yapımız bizi etrafımızda gördüğümüz bazı konular adına rahatsız edebilir fakat yine de görmezden gelmeye çalışmalıyız. Kendimizle barışık, mutlu ve huzurlu bir şekilde bu yılı bitireceğiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; irademiz ve başarılarımız her geçen gün çoğalmaktadır. Hayata bakış açımızda kısa süre önce değişiklikler yaşadık ve bu yeni belirlediğimiz yolda ilerlemek bizi mutlu etmektedir. Duygusal yapımızın özellikle bizi iş alanımızda ne derece kötü etkilediğinin farkına vardık ve artık daha sağlam adımlarla ilerleyeceğiz. Aşk hayatımızda ise karşı cinsin dikkatini daha fazla çekecek, ummadığımız kişilerden teklifler alabiliriz. Finansal konularımızda ise harcamalarımızda kısıtlamalar yapmalıyız. Var olan parasal durumu korumak bizim için çok önemlidir.

 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı