20 TEMMUZ'DA YENGEÇ BURCUNDA YENİ AY
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

20 TEMMUZ'DA YENGEÇ BURCUNDA YENİ AY

Elya · 2020. Temmuz 16. · 16613 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 20 Temmuz’ da Türkiye saati ile 20:32’ de Yengeç burcunun 28. derecesinde Yeni ay döngüsü yaşayacağız. Yeni ay demek yeni olasılıklar, gelişmeler, projelerin, planların hayata geçmesi demektir. Özellikle ikili ilişkiler, evimiz, iletişimlerimiz, duygusal yaklaştığımız her olayda önemli gelişmeler meydana gelmektedir.

Yeni ay döngüsü süresince Satürn gezegeni Oğlak burcunda seyrine devam edeceği için zaman zaman dersler çıkarmak, ödüller almak, son birkaç yıldır devam eden düzenimizde önemli değişimler söz konusu olması muhtemeldir. Satürn gezegeni çok sert açıları olan bir gezegendir ve Toprak burcundan olan Oğlak burcunda seyrine devam ettiği için çok dikkatli adımlar atmalıyız çünkü Toprak elementi uzun vadeyi temsil ettiği için hayatımıza aldığımız her kişi ve olaylar uzun süre hayatımızda kalacaktır.

Geçmişten bu yana bizi rahatsız eden ailevi konuları, tıkanıklıklarımızı, pişmanlıklarımızı önümüze serecek olan bu döngüde hayatımızda bize engel olan ya da olabilecek olasılıkların hepsini bizlere gösterecektir ve gerisini bize bırakacaktır. Geçmişi sorgulamaktan, bizi nasıl etkilediğini düşünmekten kendimizi alamayabiliriz ancak bunun hiçbirimize kötü bir etkisi olmayacaktır sadece farkındalık yaşamamızda etkili olacaktır.

Yeni ay’ın Burçlar Üzerindeki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; özellikle ailemizle ilgili konularda çok hassas olabiliriz. Aile bireylerinin ve bizim güvenliğimiz, geleceğe dair planlarımız ön planda olacaktır. Gelecekle ilgili şimdiye kadar yaptığımız tüm planlarımızı tekrar gözden geçireceğiz ve doğruyu, yanlışı bulup, belki de rotamızı başka yönlere çevireceğiz ama ne olursa olsun sonu olumlu olacaktır. Finansal olarak ise daha fazlasını kazanmak adına adım atmak istiyorsak tam zamanıdır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; tamamlanması mümkün olmayan, bizim için hayalden ibaret olan bazı konuların kolaylaştığına şahit olabiliriz. Endişe duyduğumuz, adım atmaktan korktuğumuz bazı konuların aslında hiç de korktuğumuz gibi olmadığını anlayabiliriz. Geçmişten bu yana zorlayan, özellikle son bir ya da iki yıldır önümüzde engel olan bazı tıkanıklıklar da kendiliğinden açılacak, yolumuza ışık olmaya başlayacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler; Yengeç burcunda yaşanan Yeni ay döngüsü süresinde Satürn gezegeninin Oğlak burcunda olması bizim için bazı bitişleri desteklemektedir. Bu bitişler ikili ilişkiler, iş ya da kariyer bazen de yaşadığımız yer ile ilgili olabilir. Özellikle kötü alışkanlıklarımız varsa ve bırakmak istiyorsak, bu döngüde adım atmak hayırlı olacaktır. Yalnız olan İkizler ise yeni bir birlikteliğe başlayabilirler ve bu ilişki uzun vadeli olabilir. Görsel anlamda da kendimize yenilikler yapmak isteyebiliriz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; burcumuzda gerçekleşecek olan Yeni ay döngüsü bizlere bolluk, bereket ve şans getirecektir. Özellikle temmuz ayının sonlarına doğru doğmuş olanlar bu döngüden daha olumlu şekilde yararlanacaktır. İş ve kariyer alanımızda uzun süredir beklediğimiz sonuçları bu süreçte almamız mümkündür. Aile içinde yaşanan kırgınlıklar varsa düzelecek, her şey eskisinden daha güzel olacaktır. Finansal olarak ise daha güçlü olmaya başlayacağız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; aile ile ilgili bazı sorumlulukları üzerimize almak zorunda kalabiliriz. Bu durum ilk etapta sıkıntılı gibi görünse de aile içinde bu krizi çözmek konusunda en başarılı biz olacağız ve başaracağız. Endişeye, kaygıya yer olmayan bir süreçten geçiyoruz. Çocukluğumuzda yaşadığımız iyi ya da kötü her anı devamlı zihnimizi meşgul edebilir ancak bu durum geçicidir ve bu yüzden geçmişten kalan tıkanıklıklarımızın bizi kötü şekilde etkilemesine asla izin vermemeliyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; bu dönem bize direnme gücü verecektir. Toplumsal alanlardaki yeniliklere ayak uydurmak isteyebiliriz. Şahsi anlamda değil de toplumla birlikte hareket etmek isteyebiliriz. Ekonomik anlamda değerlerimizi korumak adına harekete geçebiliriz. Yeni uygulamalar bizi zorlasa da kaygılanmadan, riske girebiliriz. Aşk hayatımızda ise her şey istediğimiz şekilde seyrine devam edecektir. Finansal anlamda ise beklentilerimiz artabilir.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; yaşam alanımızda bazı değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Evimizi, işimizi değiştirmek istiyorsak, bu dönem bizim için hayırlıdır. Hayatımıza önemli etkiler getirecek bu döngüde otorite ile ilgili konularda bazı sorunlar yaşanabilir. İş yerimizde ya da aile içinde aile büyükleri ile bazı sıkıntılar yaşanabilir. İş ve kariyer alanımızda ne yaşarsak yaşayalım, bunların hepsi bizim hayrımıza olacak, bitmesi gerekenler bitecek, yenilere yer açılacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; yakın çevremizdeki kişilerle ilgili konular gündemde olabilir. Zorunlu ayrılıklar yaşayabiliriz. Ticari bir faaliyeti tamamlama, yer değişikliği yapmak gibi konularla meşgul olabiliriz. Finansal olarak önemli gelişmeler olacaktır. Zorunlu harcamalar, nafaka, tazminat ödemek gibi durumlarımız varsa, bunu dert etmemeliyiz. Para kazanma olanaklarımız gelişmeye başlayacaktır ve rahat edeceğiz. İkili ilişkilerimizde bu döngü oldukça güçlü etkiler verecektir.

YAY

Sevgili Yaylar; bu dönemde özellikle ikili ilişkilerimizle ilgili net kararlar alabiliriz. İkili ilişkiler, ortaklıklar, arkadaşlıklar, aile bireyleri ile aramızdaki bağlar adına bazı kararlar alabiliriz. Bu durum bazen ayrılık, bazen de yeni bir sayfa açma adına etkili olabilir. Konu her ne olursa olsun Yeni ay döngüsü bizlere olumlu etkiler verecektir. Bir kişi ile zorunlu ayrılık yaşıyorsak, mutlaka bitmesi gerekiyordur ve artık bize vereceği herhangi bir olumlu etkisi kalmamıştır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; yaşanacak Yeni ay döngüsü bizleri özellikle aşk konusunda uyarmaktadır. İlişkimiz varsa ve bu ilişki adına iyi ya da kötü almamız gereken kararlar varsa mutlaka bu süreçte bunu yapmalıyız. Kötü giden bir ilişkimiz varsa ve biz harekete geçmiyorsak, bu dönem uzun süre devam edecektir ve bizi yıpratacaktır. Finansal anlamda ise harcamalarımıza çok dikkat etmeliyiz. Gereksiz harcamalar yapmak isteyebiliriz fakat ilerleyen günlerde aileyi ilgilendiren bazı sorunları çözmek adına paraya ihtiyacımız olabilir.

KOVA

Sevgili Kovalar; yaşanacak Yeni ay döngüsü bizler özellikle arkadaş çevremizin, iş ya da eğitim alanındaki çevremizin değişmesi konusunda uyarmaktadır. Yeni topluluklar, arkadaşlıklar gündem olabilir. Bir ilişkimizi sonlandırmak zorunda kalabiliriz. Özellikle aşk hayatımızda yolunda gitmeyen ya da bizi rahatsız eden birtakım konular varsa gündeme getireceğiz ve bu işi sonlandıracağız. İş ve kariyer anlamında artık bu döngüden itibaren bazı taşlar yerinden oynamaya başlayacak, güzel gelişmeler yaşayacağız.

BALIK

Sevgili Balıklar; etrafımızda bizi seven, ihtiyacımız olduğunda destek olmak isteyen bazı kişiler olacaktır. Duygusal anlamda yoğun olabiliriz fakat mantığımızla da hareket edebileceğiz. Özellikle iş ve finansal konularda mantığımız ön planda olacaktır. Sağlığımızla ilgili bakarsak, kendimizi yorgun hissedebiliriz. Bunun sebebi ise aşırı yoğun iş temposu ile ilgilidir. Beslenme ve uyku düzenimizi tekrar gözden geçirmeliyiz. Finansal olarak ise çok şanslı bir dönemdeyiz.

Yengeç burcunda gerçekleşen Yeni ay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 
 
 
 
Sevgican
ÇEVRİMİÇİ
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
Güven
ÇEVRİMİÇİ
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
Asra
ÇEVRİMİÇİ
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı