15 KASIM AKREP BURCUNDA YENİ AY
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

15 KASIM AKREP BURCUNDA YENİ AY

Elya · 2020. Kasım 12. · 2237 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 15 Kasım’da Türkiye saati ile sabah 08.07 sularında Akrep burcunun 23. derecesinde muhteşem bir Yeni ay döngüsü meydana gelecektir. Yeni ay her zaman yeni başlangıçları bize sunan bir döngüdür ve bu Yeni ay da bize yenilikler, fırsatlar, yeni oluşumlar sunarken, özellikle finansal konularla ilgili önemli gelişmeleri de beraberinde getirecektir.

Akrep burcu her daim değişim ve dönüşüm enerjisi taşıyan bir burç olduğu için bu süreçte hepimiz hayatımızın farklı noktalarında değişimlere açığız.

Yaşanacak bu Yeni ay döngüsünde Jüpiter, Satürn ve Plüton gezegenleri çok uyumlu bir ahenk içinde seyrine devam ederken bizler de yaşayacağımız yeniliklere, güzelliklere ayak uydurmakta zorlanmayacağız. Hayatımızın önemli noktalarında yaşanacak bu değişimler bizi uzun süre meşgul edecek, kendimize olan güvenimizi çoğaltacaktır. Elde edeceğimiz birçok başarının ardından ayaklarımız yerden kesilebilir ancak bizler bu heyecanı yerinde yaşayıp, beklentilerimizi en uygun seviyede tutmaya özen göstermeliyiz. Kendimizi güvende hissetmediğimiz herhangi bir konu ile ilgili yakınlarımızdan büyük destekler alabiliriz. Bu durum bizi hem güçlendirecek hem de kendimizi garanti altına almış gibi hissedeceğiz.

Uzun süredir hayatımızda büyük bir strese, kaygıya ve endişeye sebep olan konularla ilgili net kararlar verip, bu baskıcı duyguları bir süreliğine de olsa hayatımızdan çıkarmaya çalışabiliriz. Bunu başardığımız zaman aslında hayatın ne kadar kolay ve keyifli olduğunu da anlayacağız çünkü dert ettiğimiz hiçbir konu bizim sağlığımızdan ve mutluluğumuzdan değerli değildir.

Yeni ay'ın Burçlar Üzerindeki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; özellikle ikili ilişkilerimizde daha fazla enerji harcamamız gereken bir süreçteyiz. Ayrılıklar, kopmalar, darılmalar, gerginlikler söz konusu olabilir ve bizim de görevimiz bu ilişkiyi kurtarmak adına harekete geçmek olmalıdır. Yeni bir kariyer planı yapmak istiyorsak bu döngü bizi olumlu yönde etkileyecektir. İşimiz, kariyerimiz ve paramız bu döngüde daha fazla önem kazanacaktır.

BOĞA

Sevgili Boğalar; yalnız olan Boğalar bu döngüde yeni bir ilişkiye başlarken, var olan ilişkimiz iyi gidiyorsa nişan, evlilik gibi konular ön planda olurken, zorlu şekilde devam eden ilişkilerde ise bitişler söz konusu olacaktır. Bu durum bizi ilk etapta üzse de aslında bizim için en hayırlısının bu olduğunu kısa zamanda anlayacağız. Bu süreçte özellikle Boğalar hastalıklara karşı çok dikkatli olmalıdır. Bağışıklık sistemimiz bu süreçte biraz düşük görünmektedir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; Ekim ayı boyunca üzerimizde çok fazla yük vardı ve Kasım ayı ile bu yüklerden kurtulmaya başladık ancak Yeni ay döngüsü ile birlikte her şey çok farklı biçimde yön değiştirecektir ve bizler tamamen yeniden doğmuş gibi olacağız. Para, iş, kariyer ve özellikle aşk hayatımızda uzun süredir beklediğimiz ne varsa mutlaka bizi bulacaktır. Ev değişimi, ev satın almak ya da satmak gibi konularımız varsa kazanç sağlayabiliriz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; grubumuzda gerçekleşecek olan Yeni ay döngüsü bizi iş ile ilgili konularda desteklemektedir. İş ilişkilerimizde beklentilerimizi çok üst seviyeye taşıyabiliriz. Sorunlar yaşadığımız bazı müşteriler ya da iş ortaklarımız varsa bu dönemde barış imzalayabiliriz. Aşk hayatımız istediğimiz gibi ilerlerken, yalnız olan Yengeçler de mutlu bir ilişkiye başlayabilirler. Finansal olarak ise çok şanslı ve bereketli bir döneme girmekteyiz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; bu döngüye güzel bir seyahat planı ile başlayabiliriz. Sevdiğimiz bazı insanlarla gelecek ile ilgili keyifli konuşmalar yapabiliriz. Güzel başlangıçlar yapmak ya da riske girmek için hayırlı bir zamandayız. Bu süreçte moralimizi mümkün olduğunca yüksek tutmaya özen göstermeliyiz çünkü morale çok ihtiyacımız olacaktır. Kafa karışıklığına sebep olan her ne varsa hepsi çözüme ulaşacaktır. İş ve kariyer alanımızda ise yenilikler istiyorsak mutlaka harekete geçmeliyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; Yeni ay döngüsünde hem aşk hayatımızı hem de arkadaş ilişkilerimizi gözden geçireceğimiz bir süreç olacaktır. Aşk hayatımızda sorunlar varsa iyice düşünüp hareket etmeliyiz. Bir anda vereceğimiz acil kararlar ilerde pişmanlık yaşamamıza sebep olabilir. İş ve kariyer alanımızda bize daha iyi getiriler sunacak yeni iş fırsatları arayışı içine girebiliriz. Bu durum biraz uzun soluklu olabilir fakat sonuç bizim için hayırlı olacaktır.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; özellikle aile hayatımızda ardından da aşk ve iş hayatımızda bazı sert geçişler söz konusu olabilir. Güzel ve durağan ilerleyen bazı insan ilişkilerimizde beklenmedik sorunlar ortaya çıkabilir ve bu durum bizi derinden sarsabilir. Aile büyüklerimizle aramızda bazı sorunlar yaşayabiliriz ve yapmamız gereken tek şey sessiz kalmak, kendimizi ifade etmek adına çaba harcamamalıyız. Finansal konularda şans bizden yana olacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; burcumuzda gerçekleşen Yeni ay döngüsü bizi özellikle aşk hayatımızda derinden etkileyecektir. Kendimizi huzurlu, mutlu ve güvende hissedeceğimiz bu dönemde kendimizde görsel olarak da değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Estetik konularında attığımız her adım olumlu olacaktır. Finansal konularda kazançlarımızda artışlar söz konusu olacaktır. Terfi, zam ya da nafaka, tazminat gibi konularımız varsa olumlu sonuçlar doğacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar; borçlarımız varsa ya da evraklarla ilgili bazı sorunlarımız varsa artık yavaş yavaş düzlüğe çıkmaya başlayacağız fakat parasal olarak sıkıntılarımız bir süre daha devam edecektir. Kendimizi uzun zamandır parasal konularda sıkıntılı hissediyor olabiliriz ancak etrafımızdan ufak da olsa destekler görebileceğiz. Aşk hayatımızda güven duygusu ile ilgili bazı sorunlar gündemde olabilir. Geçmişte kalan bir kişinin tekrar hayatımıza girmek istemesi bizi oldukça şaşırtabilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; insan ilişkilerimizde güç gösterileri gündemde olabilir. Rekabete gireceğimiz bazı kişiler olacaktır ancak bizim yapmamız gereken sessiz kalmak, onlara vereceğimiz cevap sadece çalışmalarımız ve başarılarımız olmalıdır çünkü her ne söylersek söyleyelim, kendimizi ifade edemeyebiliriz. Aşk hayatımızda her şey yolunda ilerlerken, çocuk isteyen Oğlaklar için uygun ve hayırlı bir dönemdir. Beslenmemize biraz daha dikkat etmemiz gereken bir süreçteyiz.

KOVA

Sevgili Kovalar; bu döngüye parasal konularla ilgili konular adına çok sert açılarla başlıyoruz. Borç almak ya da vermek için hiç uygun bir dönem değildir. Elimizde var olan paramızı doğru şekilde değerlendirmeliyiz ya da hiç harekete geçmemeliyiz. Büyük yatırımlar yapmak istiyorsak, Aralık ayında adım atmak daha hayırlı olacaktır. Yeni ay döngüsü bizleri aşk hayatımızla ilgili konularda destekleyecektir.

BALIK

Sevgili Balıklar; Yeni ay döngüsünde parasal anlamda çok fazla sıkıntı yaşamayacağız. Harcamalarımızı aşırı şekilde yapmadığımız sürece her şey olması gerektiği gibi ilerleyecektir. Ev, araba, arsa alım satımlarımız varsa mutlaka bu dönemde çözümlemeliyiz. Ortak yapılan işlerde başarı, kazanç söz konusu olacaktır. Var olan işimize ortak almak istiyorsak, bu süreçte harekete geçmeliyiz. Aşk hayatımız ise uzun süredir ilk defa bu kadar keyifli, huzurlu ve güven dolu olacaktır.

Yeni ay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 
 
 
 
Jade
ÇEVRİMİÇİ
 
JADE ben, İletişimimin güçlü olması ve sosyal, yardımsever sevgi dolu enerjisi yüksek bir insan olarak, kendime, çevreme yardımcı olabilmek adına bu alana yolculuğum başladı 15 yıl önce.
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Efruz
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı