14 MAYIS VENÜS RETROSU!!!
0888 233 03 03
4 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

14 MAYIS VENÜS RETROSU!!!

Elya · 2020. Mayıs 11. · 1298 defa okundu

Sevgili takipçilerim; 14 Mayıs’ta İkizler burcunda Venüs gezegeninin gerilemesine şahit olacağız. Saat 09:30’ da İkizler burcunda 21. Derecesinde başlayacak, 25 Haziran’ da İkizler burcunun 5. Derecesinde gerilemesini tamamlayacaktır.

Bu dönemde peş peşe yaşanan gerilemeler bizleri derinden etkilemektedir. Geçtiğimiz günlerde yaşadığımız Plüton gerilemesi ve geçtiğimiz hafta yaşanan Satürn gerilemesini onu takip ederken, Venüs gerilemesi de kervana katılmıştır.

Retro yani, gerileme dönemleri hayatımızın her alanında duraksamalara, dön başa yaşamamıza etken olduğu için ve bu süreçte peş peşe bunları yaşadığımızdan dolayı çok dikkatli olmamız gereken bir döneme girmekteyiz. Özellikle görsellik, estetik konuları, kuaförler, güzellik salonları, sağlık ve para konularında Venüs gezegeninin oldukça büyük etkileri vardır ancak gerileme sürecinde olduğumuz için saydığımız bu konulara daha fazla özen göstermeliyiz.

Seyrinde devam eden rutin hayatımızı zorlaştırmamak adına aslında bu alanlardan uzak durmak hepimiz için en doğru yol olacaktır. Sağlığımızı kötü etkileyecek ortamlardan, besinlerden uzak durmak zorundayız. Kendimizle görsel olarak çok fazla ilgilenmemeye özen göstermeliyiz. Kendimizde estetik açısından değişiklik istiyorsak, 25 Haziran sonrasına bırakmak daha hayırlı olacaktır.

Venüs Retrosu’nun Burçlar Üzerindeki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; uzun zamandır düşünüp fakat bir türlü hayata geçiremediğimiz birçok konuyu bize sunacak olan bu gerileme de sadece geçmişten günümüze kadar gelen konuları ele almalıyız. Yeni aldığımız kararlar için adım atmak bizi zarara sürükleyebilir. Yeni başlangıçlar için hazır değiliz. Özellikle iletişim, aşk hayatımız, para konularına her zamankinden daha fazla özen göstermeliyiz. Para kayıplarına karşı da dikkatli olmalıyız.

BOĞA

Sevgili Boğalar; gerileme süresince bizleri en çok etkileyecek konu yalnızlığımızdır. Uzun zamandır aşk hayatımızda kendimizi ispatlamak için çaba harcıyor ya da şans kolluyorsak, işte şimdi tam zamanıdır. Kendimizi ifade etmemiz ve geçmişten bu yana bizi üzen tüm konulara açıklık getirmemiz için bize destek verecektir. Yalnız olan Boğalar ise bu durumdan epeyce memnun olacaklar ve uzun süre daha böyle devam edeceklerdir.

İKİZLER

Sevgili İkizler; bu dönemde yaratıcılığımız ön planda olacaktır. Kendimizi geliştirmek adına hobi olarak yaptığımız işlerimizi daha profesyonel şekilde yapmaya başlayabiliriz. Yakın çevremizle daha fazla iletişim halinde olup, onların bazı sorunlarına ortak olabiliriz. Sağlıkla ilgili konularda ise hem kendimiz hem de ailemiz için daha temkinli olmamız gereken bir süreçtir. Yediklerimize ve içtiklerimize daha özen göstermeliyiz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; herhangi bir rahatsızlığımızdan dolayı gördüğümüz bir tedavi varsa, bu tedavide olumlu yönde değişiklikler yaşanabilir. Finansal konularda daha az harcama yapmamız gereken bir dönemdir. Elimize geçen rutin para akışında tıkanıklıklar söz konusu olabilir ve bu durum da bizi zor sokabilir. Aşk hayatımızda ise net kararlar alıp, uzun vadeli ayrılıklar yaşanabilir. Bu durum her iki taraf içinde daha hayırlı olacaktır.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; kendimizi ilgilendiren konuları geri plana atma isteğimiz bir hayli fazla olabilir. İşimiz, eğitimimiz, ailemiz ve ikili ilişkilerimizi umursamaz bir ruh haliyle yaşayabiliriz. Bu tavrımız etrafımızdaki kişileri oldukça rahatsız edebilir ve bu yüzden de söylemlerimize özellikle tavırlarımıza çok dikkat etmeliyiz. Finansal konularda da riske girmememiz gereken bir dönemdir. Yatırım yapmak istiyorsak mutlaka 25 Haziran sonrasında harekete geçmeliyiz. 

BAŞAK

Sevgili Başaklar; hizmet verdiğimiz alanlarla ilgili bazı sorunlar yaşayabiliriz. İş hayatımızdaki bu iniş çıkışlar bizi asla yıldırmamalıdır. Kısa süre içinde tamamen değişmiş ve bizim hayrımıza oluşum sağlanmış biçimde yolumuza devam edeceğiz. İlk etapta bizi üzse de geleceğe dair planlarımızı bozmamalıyız. Özellikle anne ve baba ile ilgili konularda gündemimizde olabilir. Aile içinde bazı sorunlara çözüm bulma yolunda da ilerleyebiliriz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; yurtdışı bağlantılı işlerimiz, anlaşmalar ve sözleşmeler bizi biraz zorlayabilir. Özellikle iletişim alanımızı olumsuz etkileyecek bu gerileme süresince insan ilişkilerimizi güçlü tutmaya özen göstermeliyiz. Aşk hayatımızda bizi üzen olaylar yaşıyor ve içinden çıkamıyorsak bu gerileme döneminde net kararlar alabiliriz. İş ve kariyer alanımızda da önemli konular gündemde olacaktır. İş yeri sahibi olan Terazileri finansal konularda bazı zorluklar beklemektedir.

AKREP

Sevgili Akrepler; krediler, borçların yapılandırılması ve giderlerimizle ile ilgili konular gündemimizde olacaktır. Yaşanacak Retro bizleri özellikle parasal konularda uyarmaktadır. Kendimize güvenimiz tam olabilir fakat hayatın bize neler sunacağını bilemeyiz ve bu yüzden de temkinli davranmakta fayda vardır. Aşk hayatımızda her şey yolunda ilerlerken, yalnız olan Akreplerde yeni bir birlikteliğe adım atabilirler. Enerjimizi yükseltecek olan bu ilişki uzun vadeli olabilir.

YAY

Sevgili Yaylar; ortak yapılan işlerde aktif olmamız gereken bir döneme girmiş bulunmaktayız. Kendimizi doğru ifade edip, ekip halinde yapılan işlere ne kadar başarılı olduğumuzu ispatlamamız gereken bir süreçtir. Bunu başardığımız zaman işimizle ilgili oldukça büyük ve faydalı adımlar atmış olacağız. İkili ilişkilerde de kendimizi özgür hissetmekte zorlanabiliriz. Bu dönem bizim için tamamen başımıza buyruk, istediğimiz gibi yaşamak isteyen bir ruh haline sokabilir.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; bu dönem boyunca hijyen kurallarına ve sağlığımıza daha fazla özen gösterebiliriz. Ailemizin ve bizim sağlığımız ön planda olacaktır. İşimizle ilgili bizi uzun süredir yoran ve bir türlü çözüm bulamadığımız bazı sorunlarımız çözüme kavuşacaktır. Bu durum bizim işimize daha özenle ve hevesle sarılmamıza vesile olacaktır. Aşk hayatımızda istediğimizi bulamadığımızı düşünüyorsak, 25 Haziran sonrası bizim için hayırlıdır.

KOVA

Sevgili Kovalar; ailemiz ve çocuklarımızla güzel vakit geçirmek için fırsat yaratacağız. Onlarla keyifli alışverişler, organizasyonlar, sosyal faaliyetler bize her zamankinden daha fazla keyif verecektir. Sevecen ruh halimizle etrafımıza pozitif enerji yayacağız. İş ve kariyer alanımızda bizi bekleyen ve tamamlanması gereken sorumluluklarımızı yerine getirmek için yeni oluşumlar yaşayacağız. Finansal konular da ise kendimize belirlediğimiz hedeflerimizin doğrultusunda ilerleyeceğiz.

BALIK

Sevgili Balıklar; evimizle daha fazla ilgilenmek için kendimize yoğun iş temposundan sıyrılıp yeni fırsatlar yaratabiliriz. Bu durum bize büyük moral sağlayacaktır. İş hayatımızda yaşadığımız zorluklar artık bitecek, beklediğimiz başarıya zaman içinde kavuşacağız. Aile içinde bazı sıkıntılar gün yüzüne çıkabilir. Bu durum para ile ilgili olabilir. Nafaka, miras, paylaşılması gereken mal olabilir. Böyle bir konu ile karşılaşırsak sakin kalıp, akıllıca hareket etmeliyiz.

Venüs Retrosu ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 
 
 
 
Yeşim
 
Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım. Özellikle Kahve Falı ve Rüya Tabirleri konularına yönelerek bu konularda kendimi daha fazla geliştirdim.
ÇEVRİMDIŞI
Sevgican
 
Merhaba ben Sevgican, Çok küçük yaşlardan itibaren ruhsal algımın açıklığı herkesin dikkatini çeken bir durumdu. İlerleyen yaşlarımda ise bununla ilgili eğitimlere devam ettim.
ÇEVRİMDIŞI
Güven
 
Adım Güven, Kafkasya kökenliyim. 1995 yılından beri fal bakmaktayım. Falcılık konusunda uzun araştırmalardan yaptım. ilk önceleri deneme olarak fal bakmaya başladım. Daha sonraları da baktığım falların insanlar tarafından taktir toplaması benim hayatımda bu işe atılmamı sağladı.
ÇEVRİMDIŞI
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Asra
 
Sence bu bir tesadüf mü hayır değil...Meleklerin bizi buluşturması yüksek ihtimal görünüyor.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı