10 TEMMUZ YENGEÇ BURCUNDA YENİ AY
0888 228 90 00
5 TL/dk. 18 yaş üstü
 
 
 

10 TEMMUZ YENGEÇ BURCUNDA YENİ AY

Elya · 2021. Temmuz 06. · 1337 defa okundu

Sevgili takipçilerim; bu hafta 10 Temmuz da Türkiye saati ile sabah 04.17 de Yengeç burcunun 18. derecesinde muhteşem bir Yeni ay döngüsü yaşayacağız. Ay Yengeç burcunun büyük kısmının yönetici gezegeni olduğu için bu Yeni ay hepimize sağlık, huzur, mutluluk ve bol şans getirecektir.

Yengeç burcunun genel anlamda olumlu özellikleri olduğundan dolayı tüm burçlar özellikle ev ile ilgili konularda, aile ve aşk alanlarında olumlu etkiler alacaklardır.

Güneş Ayın kavuşumu olan Yeni ay döngüsü her zaman yeni başlangıçlar için uygun bir süreçtir. Yeni ay Ay büyümeye başladıkça dileklerimizin gerçekleşmesi de muhtemel olmaktadır. Ay büyümeye başladığında 3. gününden itibaren etkisi üzerimizde daha fazla etkili olacaktır.

İş ve kariyer alanımızda uzun vadeli planlarımız varsa mutlaka harekete geçmeliyiz. Bu süreçte işimizle ilgili attığımız her adım bize avantaj olarak geri dönecektir. İç dünyamızda kendimizle yüzleşeceğimiz bu dönemde kendimiz için neyin doğru ya da yanlış olduğunu iyice analiz edip harekete geçeceğiz. Bu durum etrafımızda bencillik olarak adlandırılsa da her ne olursa olsun kendi iç sesimizi dinlemeliyiz çünkü en doğru kararı biz vereceğiz. Yaşadıklarımızı, geçmişimizi devamlı düşünmekten ve kendimize acımaktan vazgeçeceğiz.

Finansal konularda da beklenmedik destekler alabilir, yatırımlarımızdan kazançlar elde edebiliriz. Bu süreçte dikkat etmemiz gereken en önemli konu, çok fazla beklentiler içine girebiliriz yani hayallerimiz çok büyük olabilir. Bu hayallerimiz gerçekleşmediğinde de hayal kırıklığı yaşayabiliriz ve bu sebeple hayallerimizi de hayatımıza uyarlayarak kurmakta fayda vardır.

Aşk hayatımızda ise yeni aşklar gündemde olacaktır. Yeni heyecanlar, maceraya atılmak istemek hatta evlilikle ilgili hayaller kurmak muhtemeldir. Var olan ilişkilerde de olumlu gelişmeler söz konusu olacaktır.

Yeni ay' ın Burçlar üzerindeki Etkileri;

KOÇ

Sevgili Koçlar; yaşanacak Yeni ay döngüsünde huzurumuz ve aitlik hissimiz ön planda olacaktır. Evimiz, yaşadığımız yer, iş yerimiz ve ilişkimiz adına daha fazla kafa yorabilir, aklımıza takılan tüm konulara cevap bulacak fırsatlar elde edebiliriz. Finansal konularda şanslı bir haftadayız. Önümüzdeki 15 gün boyunca bu şansı üzerimizde hissedeceğiz. Alım satım işlerimiz, yatırımlar kazanç sağlayacağımız alanlar olacaktır. İş değişikliği için uygun bir dönemdir.

BOĞA

Sevgili Boğalar; manevi olarak şifalanacağımız bir döneme girmekteyiz. Maddi ve manevi olarak kendimizi mutlu, huzurlu ve bereketli hissedeceğiz. Hayatımızda şimdiye kadar hiç yapmadığımız, denemediğimiz faaliyetlere yönelebiliriz. Finansal konularda durağan ilerleyen para enerjimiz 13 Temmuz itibariyle harekete geçebilir. Kendimize daha fazla zaman ayıracağız. Estetik konularına merak sarabiliriz.

İKİZLER

Sevgili İkizler; evimizle daha yakından ilgilenmeye başlayabiliriz. Evdeki eksikleri tamamlayabilir, eşyalarımızı değiştirebilir ya da ev değişikliği yapabiliriz. Etrafımızdaki bazı insanların sorunları ile yakından ilgilenebiliriz. İş ve kariyer alanımızda üst düzey yöneticilerle aramızdaki bağlar güçlenecektir. Yeni bir işe başlayanlar da bu iş yerinde kendini sevdirmekte zorlanmayacaklardır. Finansal olarak bakıldığında bolluk ve bereket bizden yana olacaktır.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler; burcumuzda gerçekleşecek olan Yeni ay döngüsü bize hiç ummadığımız konularda müjdeli haberler getirecek, beklenmedik gelişmelerle karşılaşabiliriz. Uzun zamandır üzerimizde hissetmediğimiz aitlik hissi, aşk, tutku, sevgi gibi duygular günlük hayatımızı meşgul edecektir. Özellikle aşk hayatımızda yeni oluşumlar yaşanırken, yalnız olan Yengeçlerde hiç ummadıkları biri ile yeni bir birlikteliğe başlayabilirler.

ASLAN

Sevgili Aslanlar; bu dönemde geçmişte kalan, üzeri örtülen, göz ardı edilen tüm konular gündemimizde olacaktır. Eski dostlarla buluşmak, hasret gidermek bize büyük moral olacaktır. Aile büyüklerinin bazı sorunları ile yakından ilgilenmek zorunda kalabiliriz. Aile içinde yaşanacak sorunlarda da iyi bir kriz yönetici olacağız. Para enerjimiz oldukça yüksek olacaktır. Alışverişler yapmak, tatile çıkmak için uygun bir dönemdeyiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar; Yengeç burcu beslenmeyi, düzenli yaşamı, rejimi tetikleyen bir özelliğe sahip olduğu için rejime ya da spora başlamak için uygun bir süreçtir. İş ve kariyer alanımızda çok yoğun çalıştığımızı düşünüyorsak bunun karşılığını alacağımız bir döneme girmekteyiz. İşinde gerekli özveride bulunan Başaklar için önemli değişimler söz konusu olacaktır. Finansal konularda ise desteğe ihtiyacımız varsa mutlaka destek göreceğiz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler; Su grubunda gerçekleşecek olan Yeni ay döngüsü bizi ruhsal anlamda rahatlatacaktır.  Umutsuzluk, geleceğe dair korkularımız varsa bu duygulardan arınmaya başlayacağız. Kendimizi daha güçlü ve keyifli hissetmemiz özel hayatımızı olumlu yönde etkileyecektir. Finansal konularda riskli işlerden korunmalıyız. Büyük düşünüp, büyük işlere imza atmak yerine, daha dikkatli ve temkinli olmamız bize ancak kazanç sağlayacaktır.

AKREP

Sevgili Akrepler; grubumuzda gerçekleşecek olan Yeni ay döngüsü bizleri özellikle aşk hayatımızla ilgili konularda olumlu etkileyecektir. Yalnız olan Akrepler yeni bir ilişkiye başlayabilirler ancak aceleci davranmamalıyız. Duygusallık ön planda olacağı için bir an önce ilişkiye başlamak isteyebiliriz fakat sadece ilişki yaşamak adına attığımız adımlar hayal kırıklığı yaşamamıza sebep olabilir. Duygularımızı kontrol altına almamız gereken bir dönemdir.

YAY

Sevgili Yaylar; bu süreçte finansal konularda şanslı bir döneme girmekteyiz. Alım satım işlerimiz, kredi çekmek, borçlarımızı ödemeye çalışmak için uygun bir süreçtir. Kazançlarımızı çoğaltmak için atacağımız her adımda başarı elde edeceğiz. İş ve kariyer alanımızda terfi, zam gibi güzel gelişmeler yaşayacağız. Üst düzey yöneticiler ve çalışma arkadaşlarımızla ekip halinde güzel işler ortaya çıkarırken, iletişimlerimiz daha uyumlu olacaktır. Yardım etmek, insanların dertlerine çözüm bulmak bizim için önemli bir kavram olacaktır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar; hayatı kaçırmamak adına atacağımız tüm adımlar evrenden cevap bulacaktır. Bu dönemde iş alanımızda elde edeceğimiz bazı başarılar toplum önündeki duruşumuzu bir üst seviyeye taşıyacaktır. Bu dönemde kendimizi bulmak, keşfetmek, ne kadar değerli olduğumuzu anlamak muhtemeldir. Finansal konularda çok fazla riskli işlerden uzak durmalıyız. Mevcut durumdaki enerjimizi kullanmak ve ona göre hareket etmek bizim için yeterli olacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar; özellikle iletişimle ilgili konularda büyük gelişmeler söz konusu olacaktır. Yeni ay döngüsü bizlere huzur, mutluluk ve büyük şans getirecektir. Kendi özümüze döneceğiz ve olaylara daha farklı şekilde bakmaya başlayacağız. Şimdiye kadar bizi rahatsız eden tüm konulara karşı daha hassas davranmaya özen göstereceğiz. Aşk hayatımızda sevgi ve saygı ön planda olacaktır ve bu durum epey yol almamıza vesile olacaktır.

BALIK

Sevgili Balıklar; uzun süredir çok çaba harcadığımız fakat çözüm bulamadığımız bir durum varsa mutlaka Yeni ay döngüsünde çözüme kavuşacaktır. Bu durum hem bizi hem de etrafımızdaki bazı insanları çok mutlu edecektir. Özellikle parasal konularda ele edeceğimiz kazançla kendimize bütçe ayırabiliriz. Karşı cinsin algıları bize karşı açık olacaktır. Yeni insanlarla tanışmamız muhtemeldir. Bu kişiler arasında dost olarak gördüğümüz biri ile yeni bir ilişkiye başlayabiliriz.

Yeni ay ile ilgili detaylı bilgi almak ve hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

 

 
 
 
 
Efruz
ÇEVRİMİÇİ
 
Geçmişin, şimdin ve geleceğin şu anın içinde. Aradığın cevap için sorunu sorman yeterli.
Ece
ÇEVRİMİÇİ
 
Duru görüm ile 15 yıldır kartlarımı konuşturup insanların hayatına dokunuyorum.
Elya
 
Merhaba ben Elya, 15 yıldır Tarot Falı bakmaktayım. Tarot Falını yıllar önce Hindistanlı bir bayandan öğrendim. Zaman geçtikçe de bu yeteneğimi ilerlettim.
ÇEVRİMDIŞI
Ayça
 
Merhaba ben Ayça, Altıncı hisleri kuvvetli bir çocuktum… Annem sayesinde Tarot ile tanıştım.
ÇEVRİMDIŞI
Işık
 
Merhaba, ben Işık… Bu ismi taşıyorum çünkü Evrendeki misyonum karanlığın sadece ışıksızlık olduğunu herkese gösterebilmek.
ÇEVRİMDIŞI
Selin
 
Merhaba ben Selin, Bu yola çıkalı tam 15 yıl oldu.
ÇEVRİMDIŞI
Gamze
 
Merhaba ben Gamze, Bulgaristan göçmeniyim. 22 yıldır kahve falı bakmaktayım. Annemden el alarak bu işe başladım.
ÇEVRİMDIŞI
İkra
 
Merhaba Sevgili danışanlarım, 20 yıldır tarot, kahve falı, duru görüm ve aldığım eğitimlerle birçok insanın hayatına ışık oldum.
ÇEVRİMDIŞI
 
 
 
 

Falcı Ara - İsveç  |  Falcı Ara - Norveç  |  Falcı Ara - Danimarka


© Bu web sayfasının ve kullanılan sistemin tüm hakkları saklıdır.

 

tarot falı, astroloji, kahve falı, medyum, rüya tabiri, yıldızname, iskambil falı, su falı, katina falı, melek kartları, reiki, yorum, burçlar, telepati, aşk falı, evlilik yıldızı